8 порад, які допоможуть накачати прес

8 порад, які допоможуть накачати прес
Про заповітні кубики преса на животі мріють багато. Але не так багато людей готові над цим працювати, а ще менше знають про те, як правильно досягти цієї мети. Ми розповімо вам 8 простих фактів про пресу, які навчать вас правильно виконувати цю вправу.

Кубики є у кожного, але найчастіше вони приховані жиром

Так, заповітні кубики насправді є у кожного, тому що так природа влаштувала наші м’язи. Але ось для того, щоб вони стали помітні, доведеться непогано попрацювати. Найчастіше це відбувається при низькому відсотку жиру в тілі, тому за кубики більше відповідально харчування, а вже тільки потім фізичні навантаження.

Тренування м’язів преса не позбавить вас від жирової тканини на животі

Ми вже не раз писали, що схуднути або локально спалити жир в одному конкретному місці тіла неможливо, саме тому не варто думати, що щоденні вправи на прес, допоможуть вам розпрощатися з животом і побачити нарешті ті самі кубики. В цьому плані тренування зі штангою або гантелями будуть такими ж дієвими..

Прес не буває «нижнім» і «верхнім»

C точки зору анатомії, прес не розділяється на «верх» і «низ», тому абсолютно будь-яка вправа буде включати цілком всі його м’язи. Є просто більш і менш дієві вправи, але не більше того.

Число повторів не грає особливої ролі

Під час тренування преса найголовніше – час, який м’язи знаходяться під навантаженням. Наприклад, якщо ви виконуєте підйом ніг, то спробуйте зафіксувати їх в самій “складній” точці хоча б на пару секунд і виконувати повтори якомога повільніше. Якщо ви зробите 10 таких повторів, вони будуть набагато ефективніше 20, виконаних в прискореному темпі.

Головним орієнтиром може виступати печіння – важливо робити вправу через біль і до відмови (тобто до відчуття, коли здається, що не зможеш виконати більше жодного повтору). Спираючись на цей критерій, кожен сам підбере для себе необхідну кількість повторів.

Ноги і корпус не повинні бути прямими

Максимально можливе скорочення м’язів преса можливо в момент округлення спини і якщо підборіддя при цьому притиснутий до грудей. Просто уявіть, що ви згортаєтеся калачиком, коли виконуєте звичайні скручування.

Коли ви піднімаєте вгору ноги, злегка зігніть коліна і спробуйте піднімати не ноги, а таз цілком. Це забезпечить максимальне навантаження саме для м’язів області живота.

Натренований прес і плоский живіт забезпечують різні групи м’язів

Якісне втягування живота забезпечує поперечний м’яз, тому тренувати в такому випадку потрібно саме його, одна з придатних для цього вправ – вакуум.

Одночасно накачувати м’язи преса і скорочувати обсяг жиру – неможливо

Тут вам доведеться робити вибір – або одне, або інше. Для ефективного жироспалювання необхідний дефіцит калорій, а для нарощування м’язової маси, навпаки, надлишок. Тому розставте пріоритети і виберіть більш важливу для вас мету на даний момент.

Порядок розташування кубиків закладається природою і змінити його не можна

Навіть, якщо ви досягнете своєї мети і нарешті, «познайомитись» з власними кубиками, побачене не завжди може порадувати вас. Справа в тому, що ваш прес може виявитися зовсім не таким ідеальним і симетричним, як на рекламних картинках в журналах і по ТБ. Тут вже все визначає генетика і змінити що-небудь не в ваших силах.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар