8 кроків від Лао-цзи, щоб знайти своє справжнє щастя

8 кроків від Лао-цзи, щоб знайти своє справжнє щастя

Лао-цзи – відомий китайський філософ, засновник даосизму.

На його думку, сила і благополуччя доступні тільки щасливим людям. Поки людина не розкриє щастя в своєму серці і не буде його плекати, вона так і буде вести боротьбу за існування на нижчому рівні.

Лао-цзи говорив, що немає жодної людини, яка могла б керувати іншими, не навчившись керувати своїм серцем.

Отже, які кроки, на думку філософа, сприяють тому, щоб відкрити щастя в собі?

Насправді всередині себе ви точно знаєте, хто ви і чого ви хочете

Ви слухаєте своє серце? Кожна людина постійно стикається з проблемами: в школі, на роботі, в особистому житті. Але у вашого серця є відповіді на всі складні питання.

Так, деякі люди ігнорують ці відповіді, сподіваючись досягти якихось фантастичних результатів, але це шлях втрат.

Навчіться слухати своє серце і слідуйте за своїм щастям.

У хорошого мандрівника немає чітких планів і наміру потрапити в якесь певне місце

Не варто особливо переживати через злети і падіння, які з вами трапляються по дорозі. Ті, хто вчаться насолоджуватися подорожжю, отримують більше від свого досвіду, ніж ті, хто прив’язаний до певного місця призначення.

Якщо ви отримуєте насолоду від подорожі, ви зможете знайти щастя, навіть якщо не досягнете мети.

Простота, терпіння, співчуття. Це три ваших дорогоцінних скарби

Любіть прості речі, тому що саме життя просте. Живіть немов перша людина на Землі, яка відкриває цей світ. Не варто ставити перед собою якісь складні цілі, так як в поєднанні з нетерпінням вони викликають почуття гніву і розчарування. Шукайте простоту, будьте терплячими і тоді щастя стане реальністю.

Ті, хто знають, не говорять. Ті, хто кажуть, не знають

Іноді мовчання стає найбільш розумним вчинком, який приносить щастя. Навіть якщо ви щось знаєте, це зовсім не означає, що ви цим знанням обов’язково повинні поділитися з іншими, щоб здивувати їх. Це негідна вас мета, яка тільки принижує ваше щастя. Любіть силу мовчання і використовуйте її для подолання найважчих випробувань у вашому житті.

У вас є терпіння дочекатися, поки бруд осяде і вода стане чистою?

Драматичні зміни, на які ви йдете в житті, не приносять щастя, а є лише ознакою нерозсудливості. Можливо, для початку вам потрібно озирнутися і зрозуміти, що за перешкоду ви зустріли на своєму життєвому шляху. Це зробить вас більш щасливим. Всі люди прагнуть взяти від життя більше. Але іноді залишатися на місці є кращим варіантом просування вперед. Не бійтеся просто стояти і дивитися, чим все це закінчиться.

Дійте без очікування похвали

Ваші дії не повинні бути наслідком очікування чогось. Вони повинні бути продовженням вашої волі робити те, що ви хочете. Якщо ви ділитеся чим-небудь з іншими, не очікуйте похвали. Якщо ви витрачаєте свій час на те, щоб приносити користь людям, робіть це без будь-якої надії на те, що вам повернеться зроблене вами добро.

Музика у вашій душі, яку почує Всесвіт

Так, музика – це чарівна річ, яка полегшує наше життя. Музика додає пристрасті і надає життя новий сенс. Ви можете любити різну музику, але почуття радості, яку вона приносить, залишається незмінним. Навчіться вбирати і розширювати свої музичні горизонти, тому що це світ, який можна пізнавати нескінченно.

Давайте розумну відповідь навіть на нерозумне звернення

Вам здається, що хтось поводиться нелогічно? Вам здається, що хтось поводиться неправильно? Насправді це не має значення!

Не варто вступати в довгі дебати, щоби відстояти свою правоту. Мовчазні і терплячі люди домагаються великих результатів в порівнянні з тими, хто вступають в безглузді суперечки.

Лао-цзи все життя розплутував таємниці життя і його поради є результатом великої духовної праці. Почніть їм слідувати і ви побачите, як ваше життя наповнюється новими відкриттями і щастям.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар