8 головних причин для щастя

8 головних причин для щастя
У кожного з нас був настрій, коли навіть найнеймовірніші події або досягнення більше не могли зробити нас щасливими. Наші результати на роботі оцінили, ми виграли конкурс, досягли своєї мети, закінчили проект – все те, що раніше змушувало буквально діставати зірки з неба і стрибати від щастя, тепер не викликає колишніх емоцій.

І як тільки ми починаємо замислюватися про те, як би відреагували на все це ще рік або навіть пару місяців тому, нас охоплює страх, а в голові постійно крутяться думки: «Що ж зі мною відбувається?», «Невже я збожеволіла?» і «Хіба це не те, заради чого я так довго працювала?”.

Невже ми стали байдужі до речей, які роблять нас щасливими?

Ні, не стали і не варто хвилюватися. Справа не в тому, що все це перестало бути важливим і чудовим. Можливо, ми просто прийшли до того моменту або місця, де питання про те, чи будемо ми прийняті або чи достатньо ми хороші, вже не мають значення.

У своїх прагненнях ми досягли тієї самої золотої середини або, іншими словами, просто правильно розставили пріоритети. До нас прийшло розуміння, що нас ніхто не вб’є за відсутність похвали, або за те, що наша книга або інший продукт не продаються так добре, як було задумано спочатку. Те ж стосується і ситуацій, якщо ми не перемогли в конкурсі, не отримали заповітний контракт, підвищення або не закінчили свій проект.

У певному сенсі ці речі важливі, і в момент їх досягнення перемога викликає у нас почуття радості. Але якщо подивитися на наше життя загалом, то жодну з них не можна порівняти з тим, що приносить людині справжнє щастя.

Ми склали список з 8 головних причин для щастя, складений за результатами опитування читачів:

1. Духовні речі

2. Любов

3. Сім’я

4. Друзі

5. Домашні улюбленці

6. Доброзичливість

7. Свідоме життя і благодійність

8. Мир і відпочинок.

Цікаво, що в цей список не потрапили гроші, яхти, автомобілі або діаманти. Ми не повинні розраховувати на те, що хтось зробить нас щасливими, і не повинні будувати своє щастя тільки на відчуттях або емоціях (вони — немов американські гонки). Перерахована ж «вісімка» незмінна і постійна.

Але до чого призводить щастя, залежне тільки від місця в якомусь рейтингу кращих? Це немов політ на повітряній кулі – фантастичні відчуття і вид, від якого перехоплює подих, але вони зникають після приземлення.

Пам’ятайте: наші цінність і значимість не залежать від думки оточуючих. Можна знайти сотні життєвих прикладів скороминущість щастя, але якщо ми хочемо прожити по-справжньому щасливе життя, необхідно зосередитися на справді важливих речах.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар