7 вправ для тренування мозку, щоб завжди залишатися на позитиві

7 вправ для тренування мозку, щоб завжди залишатися на позитиві

Ви можете бути цілком позитивною людиною, однак життєві проблеми і турботи, негативно налаштовані люди навколо, а також інші зовнішні фактори, можуть стати серйозними викликами.

Але є і хороша новина: ви можете тренувати свій мозок для того, щоб навіть у найскладніший час залишатися на позитиві.

Вивчіть ці 7 порад, які допоможуть запрограмувати ваш мозок на корисний для вас настрій.

1. Не забувайте щодня висловлювати подяку

“Подяку можна порівняти з найкрасивішою квіткою нашої душі», –
Генрі Уорд Бічер.

Візьміть журнал, блокнот, ручку або телефон із спеціальним додатком подяки і з вечора покладіть на стіл поруч з ліжком. Щоранку, прокинувшись, записуйте хоча б три речі, за які ви вдячні. Це може бути що завгодно, починаючи з подяки за свою сім’ю і роботу, закінчуючи хорошим сном або ранковими променями сонця.

Запам’ятайте, будь-яка позитивна річ, яка відбувається з вами в житті, заслуговує щирої душевної подяки. Якщо ви не будете забувати дякувати, у вас з’явиться ще більше позитивних моментів, за які вам захочеться сказати спасибі.

Якщо у вас не виходить відразу збагнути, за що б ви хотіли висловити свою вдячність, подумайте про те, що сталося з вами сьогодні. Наприклад, ви прокинулися в доброму здоров’ї… далеко не у кожного є така можливість.

2. Будьте усвідомлені

«Всередині у кожної людини є тиша і притулок, куди ви зможете відправитися в будь-який момент, для того, щоб побути наодинці з самим собою»
Герман Гессе.

Якщо ви зможете залишатися зосередженим на протязі всього дня, це вбереже вас від негативної енергії, яка буде намагатися підірвати вашу впевненість і позитивне ставлення до життя.

Для того, щоб відшукати життєвий баланс, ви можете спробувати себе в різних видах занять, таких як йога, медитація, глибоке дихання, прогулянки на природі або в чомусь ще, що допоможе вам розслабити свій розум. Коли ви відпочиваєте розумом, ви чуєте голос вашої душі.

Уміння концентруватися допоможе оточити себе спокійною енергією. Ви зможете загартувати свій дух, що гарантовано не дозволить втратити позитивний настрій.

3. Не забувайте залишатися активним

Немає більш підходящої приказки, ніж:»Порожній мозок — майстерня диявола”. Коли ви концентруєте свій мозок на виконання щоденного графіка, негативна енергія починає втрачати свою силу. Само собою зрозуміло, що у вас може виникнути наступне питання: “але що ж робити із зовнішніми потрясіннями і переживаннями інших людей, або особистим гірким досвідом?»

Завжди будуть виникати будь-які речі або події, які будуть намагатися вам перешкодити залишатися активним і позитивно налаштованим. Проте в даному випадку вам допоможуть інші вправи, наприклад, такі як, концентрація, завдяки якій ви зможете залишатися в тонусі, незважаючи ні на що.

4. Правильно харчуйтеся, пийте більше води, не забувайте про хороший сон

Їжа і сон можуть сильно вплинути на наш настрій і психічне здоров’я. Вченими доведено, що коли в організмі є недолік будь-якого вітаміну, це може погіршити самопочуття і навіть привести в подальшому до стресу, тривоги та інших розладів.

Сон також вкрай важливий для людини. Коли люди позбавляються можливості висипатися, то стають більш дратівливими і вороже налаштованими. Постарайтеся дотримуватися режиму сну, а не спати вночі, і ви відчуєте результат.

Віддавайте перевагу здоровій їжі, пийте багато води і намагайтеся по можливості спати не менше 8 годин на добу.

5. Допомагайте іншим людям

У деяких випадках для того, щоб залишатися позитивним протягом усього дня, варто надати допомогу іншим. Саме тоді, коли люди чимось засмучені, вони потребують в позитиві найбільше. Замість того, щоб триматися в стороні від їх негативної енергії, постарайтеся надихнути їх своїм позитивним настроєм. Зробіть їх день яскравіше!

Таким чином, ви зможете надати хвильовий ефект і примножити позитивну енергію в своєму оточення. Будьте впевнені, що ця енергія обов’язково до вас повернеться в десятикратному розмірі.

6.Працюйте над внутрішнім зціленням

Часом, щоб відчути позитив цього, ми повинні зрозуміти і відпустити негативний досвід минулого, який зачаївся в куточках душі. Такі вправи, як афірмації та НЛП  – чудово підійдуть для початку. Подорож в глибини своєї душі здатна зцілити навіть старі рани, які вам завдали ще в дитинстві.

Для того, щоб зцілити емоційну рану і відпустити страх, дуже важливо наповнити постраждалу ділянку душі любов’ю і позитивною енергією. Така робота допоможе вам не тільки мислити позитивно сьогодні, але і в значній мірі полегшить ваш подальший життєвий шлях.

7. Ідіть за вашою пристрастю

Найкращий спосіб залишатися на позитиві кожен день — заняття улюбленою справою! Якщо ваша робота чи хобі змушують вас відчувати себе винуватим або відволікають від того, чого ви хочете досягти в житті, саме час кинути цю справу.

Запишіть ваші три улюблених заняття, а потім три позитивних зміни, які ви б хотіли спостерігати в своєму житті. А тепер порівняйте ваші записи з тим, як ви живете зараз. Подивіться, наскільки ваші бажання збігаються. Якщо ви будете залишатися в гармонії з бажаннями вашої душі, ви зможете пронести позитив через все життя.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар