7 страшних ознак, що перетворюють жінку на тітоньку

7 страшних ознак, що перетворюють жінку на тітоньку

Класичні ознаки тіток – бойова розмальовка, блискуча перламутром, обсипана туш, начісування і наряд зі звіриним принтом. Але це – видима симптоматика, а коріння небажаного перетворення можуть ховатися глибоко всередині.

Тітонька – стан душі, а не вік або соціальний стан. Нею можна стати і в 20 років.

Як не перетвориться жінці в тітку?

Як не перетвориться на тітку? Експерти виділили 7 ознак, що перетворюють жінку на тітку. Уважно прочитайте їх і «приміряйте» на себе. Чи не пора вживати рішучих заходів?

1. Вона не розмежовує сімейні турботи і особисте життя.

Якщо при обмеженому бюджеті виникає питання, що купити: крем для обличчя або килимок у ванну, вибір буде на користь другого. Життєві пріоритети – смачна їжа і порядок в домі. Думки обмежуються побутовими проблемами: що приготувати і де купити (бажано урвати дешевше). Пам’ятайте, завжди необхідно знаходити час для себе. Не можна ігнорувати такі маленькі радощі життя, як: похід в кіно, зустрічі з друзями, хобі.

2. Вона завжди намагається контролювати все і всіх.

Ні, справа зовсім не в турботі. Йдеться саме про тотальний контроль. Проблема криється в невротичному прагненні, заснованому на страху втрати. Поради тітки роздають скрізь і завжди, навіть (особливо якщо їх ніхто не питає. Відпускайте проблеми. Не намагайтеся контролювати всі життєві події. А поради прибережіть для тих, хто їх дійсно потребує.

3. Її все дратує.

Вам знайомі «леді» з хронічним ПМС? Чоловік – ледар, діти – нероби, колеги – стерви, а життя – одна суцільна проблема. Тітка – вічна жертва нею ж створених проблем, але вона вперто несе свій хрест і з задоволенням розповідає про це всім оточуючим. Терміново прийміть роздратування! На думку психологів, його причини найчастіше банальні: незадоволеність собою, завищені амбіції.

4. Вона завжди права.

Спори, безглузді і нещадні, – її життєве кредо. Якщо поруч немає опонентів, вона з люттю буде відстоювати власну думку в соціальних мережах. Навіть якщо це просто нікому не цікаво. Важливо розуміти, правда і система цінностей у кожного свої.

5. Вона «хворіє» подробицями чужого особистого життя.

Правоохоронні органи, як то кажуть, відпочивають. Тітка в курсі всіх інтимних нюансів. Вона відстежує плітки, моніторить новини та фотографії в соціальних мережах, підписана на безліч блогів. Запитай її, і дізнаєшся, хто нудний, а кого скоро чоловік кине. А тепер задумайтеся, навіщо вам це?

6. Вона – найкращий фахівець.

Всі навколо нічогісінько не знають і, тим більше, не вміють! Вона розповість сантехніку, як ремонтувати кран, навчить кухаря-професіонала готувати будь-яку страву. Принаймні, теоретично. Улюблені фрази: “Ну чому тільки мені це важливо” і “Як же я втомилася”. Логічне питання, а чи дійсно “професійна” консультація була потрібна і важлива?

7. На себе немає часу і грошей.

Життя проходить за принципом: “Хто мене бачить?”. Відросли кінчики волосся – фарбування почекає. З’явились жирові складки на талії – немає часу на зарядку, так, і здоров’я не те. Замість красивої білизни вона із задоволенням купує каструлю. Запам’ятайте головне: ви – жінка!

8. Як не стати тіткою?

Залишатися леді можна в будь-якому віці, незалежно від фінансового положення. Геть звірині принти і нефарбовані коріння. Хай живе жіночність! Забудьте про плітки, живіть власним життям, і ви ніколи не перетворитеся на тітку!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

6 − one =