7 потужних ранкових процедур, які зроблять вас сильніше

7 потужних ранкових процедур, які зроблять вас сильніше

Життя зайнятої людини нагадує вибоїсту поїздку по американських гірках, якщо не щось гірше. Так як же успішні люди справляються в наш божевільний час?

Все починається з пробудження розумової активності. Тільки за допомогою таланту ви не зможете домогтися багато чого. Для того, щоб впоратися з усіма випробуваннями на життєвому шляху, потрібно володіти витримкою, рішучістю і силою волі.

На щастя, існує кілька досить простих методів по загартуванню розуму, які використовуються багатьма, починаючи від спецназу і закінчуючи Олімпійської збірної США.

Скористайтеся цими ефективними порадами, щоб посилити свою психічну стійкість. Отже, щоб загартувати психіку, сильні люди…

1. Практикують позитивний діалог з собою

Дослідження показують, що ми вимовляємо про себе від 300 до 1000 слів на хвилину. Тому навіть спецназівці використовують позитивний діалог з собою для того, щоб налаштуватися на напружений день. Коли подача кисню під водою раптово припиняється, вони здатні впоратися з собою в такій непростій ситуації.

Ви також можете скористатися цією порадою, щоб впоратися з важкими буднями. Наприклад, можете розповісти собі, яким хорошим обіцяє видатися ваш день на роботі. Ви можете це робити, коли будете їхати в метро або по автостраді. Якщо встали не з тієї ноги вранці, спробуйте вийти на кілька хвилин на вулицю і повторити про себе декілька позитивних фраз.

2. Візуалізують виконання завдань

Чемпіони Олімпійської збірної США використовують візуалізацію, як ефективний спосіб залишатися впевненими в своїх силах, особливо в тих випадках, коли вони біжать марафон або виконують плавання на довгі дистанції.

Замість того, щоб представляти себе на фініші, вони візуалізують себе в якості учасника на гоночному треку. Правильність такого підходу науково доведена, він спрямований на розвиток сили волі, незалежно від того, чим ви займаєтеся: долаєте перешкоди чи оформляєте документи.

Візуалізизація вранці того, як ви будете виконувати те чи інше завдання, додасть впевненості у власних силах, а також, можливо, допоможе знайти несподіване рішення.

3. Спочатку виконують найскладніші завдання

Міцні духом люди розуміють, що на самому початку дня необхідно виконати всю найбільш складну і небажану роботу. Вчені довели, що мотивація і сила волі – це ті людські ресурси, які поступово витрачаються в перебігу всього дня. Тому якщо спочатку ви будете братися за складну справу, ви зможете бути впевненим в тому, що у вас вистачить сил для виконання поставленого завдання.

Порада на замітку: не варто вранці відповідати на тонну повідомлень електронною поштою. Спочатку постарайтеся відповісти на найважливіші листи. Менш важливі листи залиште на потім. Ви зможете відповісти на них тоді, коли завершите всі невідкладні проекти.

4. Не розпорошують свою енергію

Скільки разів вас відвідували думки на кшталт цієї: «Теща зводить мене з розуму»? Зірка конференцій TED і експерт по мотивації Емі Морін каже, що коли ви думаєте, що теща зводить вас з розуму, ви «віддаєте свою енергію». Замість цього, Морін рекомендує думати про всіх непростих ситуаціях з позиції: «Ваш світ такий, яким ви робите його самі».

Замість того, щоб думати про ранній підйом і потребу йти на складну роботу, направте свої думки на те, що все це є можливістю примножити свій успіх. Якщо ви будете вірити, що у вас все під контролем, вам буде набагато легше справлятися з вашими справами.

5. Уникають будь-яких порівнянь (і не сидять в соцмережах)

Якщо вранці ви звикли перевіряти “Фейсбук” або гортати “Інстаграм”, ви точно прямуєте неправильним шляхом. Емі Морін розповіла про те, що коли вона починає переглядати сторінки її хороших друзів у соцмережах, цей процес забирає в неї цілий день.

Ви просто розглядаєте яскраву нарізку чиєїсь історії. Весь цей процес не має нікого сенсу. Емі Морін сказала дуже мудру фразу: «Єдина людина, з якою ви можете себе порівнювати – це той, ким ви були вчора». Перестаньте відвідувати соціальні мережі, сконцентруйтеся вранці на власному самовдосконаленні. Саме так ви зможете з повною упевненістю починати кожен свій день.

6. Тренуються і підтримують своє здоров’я

Доведено, що хороша фізична форма є невід’ємною частиною психологічного здоров’я. Фізичні вправи допоможуть знизити занепокоєння і стрес, а також забезпечать безліч інших позитивних ефектів. Не дивно, що успішні люди займаються спортом перед тим, як піти на роботу.

Мішель Обама в одному з інтерв’ю сказала: «Якщо б мені довелося вставати рано заради того, щоб піклуватися про своїх дітей, я б так і робила. Однак коли справа доходить до нас самих, як правило, ми звикли говорити: «О, я не можуть встати о 4:30». Тому мені довелося щось з цим робити. Тепер, якщо я перестану тренуватися, то не буду відчувати себе добре. У мене просто почнеться депресія».

Життя зайнятої людини може бути божевільним. Однак, якщо він зможе знайти трохи часу для того, щоб добре харчуватися і піклуватися про своє тіло, ці інвестиції в самого себе у підсумку окупляться в десятикратному розмірі.

7. Спілкуються з коханими перед роботою

Зовсім не обов’язково жертвувати всім заради роботи. Навіть самим зайнятим людям відомо, що для міцного психічного здоров’я вкрай важливо мати життя поза роботою.

Наприклад, Шлюб Обама, коли був президентом США, складав свій графік таким чином, щоб завжди знаходився час для сніданку і вечері з дружиною та доньками.

Незалежно від того, хто це буде, друг або член родини, спілкування на початку дня з важливою для вас людиною допоможе підтримувати хороші відносини, зробить ваші будні більш плідними. У всякому разі, гарний настрій на весь робочий день вам гарантовано.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар