7 ознак того, що він – твоя половинка

7 ознак того, що він - твоя половинка

Кожна дівчина мріє зустріти чоловіка, з яким у неї вийде створити міцний і щасливий союз. І якщо на перших порах відносин більшість дивиться на світ крізь рожеві окуляри, через які і не виходить об’єктивно оцінити людину, котра знаходиться поруч, то через якийсь час, коли вже стають очевидними недоліки один одного, гостро постає питання: він – моя друга половинка або ж тимчасовий гість в моєму житті?

Розібратися з цим не так вже й складно: треба проаналізувати відносини в парі і зробити висновки. Ось ознаки того, що чоловік – твоя половинка

Ознаки, що він твоя половинка

Підтримка

Ви робите все разом і завжди підтримуєте один одного. Взаємна підтримка допомагає тобі і надає сили твоєму коханому. Ви рахуєтеся один з одним, тому ти не заважаєш досягати поставлених цілей своєму партнеру, а він – тобі. У вас у обох є особистий час і особистий простір, але все ж ви відчуваєте себе одним цілим.

Відстань – не перешкода

Робота, навчання, спортзал, друзі, танці, футбол, офіс… Ви не можете постійно проводити час разом, іноді припадає не бачитися один з одним кілька днів. Однак для ваших відносин відстань – не перешкода, а навіть навпаки, воно вас ще більше зближує. Адже зустріч така довгоочікувана … взаємна відкритість.

Ви нічого не приховуєте один від одного

Ти можеш з легкістю розповісти йому про свою зустріч зі старим другом, знаючи, що він не влаштує сцени ревнощів, а він тобі про тусовку в нічному клубі з одногрупниками, після якої він повернувся напідпитку, адже він точно знає, що ти його не будеш з-за цього пиляти. Ви обоє відчуваєте, що можете ділитися один з одним найпотаємнішим, не побоюючись осуду.

Вам весело удвох

Якщо ви можете сміятися від душі, наприклад, при перегляді передачі або фільму, читаючи коментарі твоєї матері до фотографії в соцмережах або ж просто смієтеся при спілкуванні один з одним, то це знак, що він твоя половинка. Адже важко веселитися з тим, кого не любиш. До того ж, всі неприємності і розбіжності ви теж перетворюєте на жарт? Не сумнівайся – у вас справжня любов.

Вам комфортно удвох

Вам не потрібні щоденні виходи в світ або постійні зустрічі з друзями, щоб відчувати себе затишно один з одним? Звичайно, від тусовок з приятелями теж не варто відмовлятися, але все ж, якщо твій коханий вибирає замість товариських посиденьок вечір з тобою – похід в кіно, поїздку на машині або просто спільне лежання на дивані – можна тільки порадіти. Він тебе любить.

Вам подобається відкривати щось нове разом

Ти вирішила навчитися танцювати танго, і твій коханий відразу приєднався до тебе? Він тільки подумав про стрибок з парашутом, а ти вже купила спільний стрибок з ним? Значить, ви команда, а це дуже важливо для ідеальних відносин. Отже, які у вас плани на вихідні? Відвідати кулінарний урок або ж пограти в квест, а може бути, відправитися в гори з наметами?

У вас все вийде, адже ви – половинки одного цілого.

Ви будуєте спільні плани

Уяви своє майбутнє і поділися своїми ідеями з коханим – який у вас буде будинок, сім’я, можливі імена дітей, а також сплануй подорож, в яку ви підете, ставши пенсіонерами. Твій хлопець із задоволенням мріє з тобою? Висновок – він відчуває, що ви – одне ціле.

Як бачите, зрозуміти, що поруч з тобою твоя друга половинка, не складно. З чоловіком, який тебе любить і цінує, не потрібно грати ніяких ролей, з ним можна бути самою собою. Також і він не буде приховувати від тебе свої недоліки, розуміючи, що ти його любиш не за щось, а всупереч. Збережіть ці відносини якомога довше, тоді ваш союз буде міцним і довгим.

Оцініть статтю
Додати коментар