6 тем для суперечок, з якими стикається кожна пара

6 тем для суперечок, з якими стикається кожна пара

Щаслива пара – це та, в якій обговорюються всі виниклі проблеми. Адже завдяки спокійним бесідам і подружжя, яке нещодавно створило сім’ю, і ті, які прожили разом багато років, завжди знайдуть компроміс, щоб уникнути серйозних конфліктів. Партнери ж, які не сперечаються, зазвичай накопичують образи в душі, а це не найкращим чином відбивається на сімейних відносинах. Ось теми для суперечки, з якими стикається кожна пара.

6 тем для суперечок, з якими стикається будь-яка пара

1. Як витрачати гроші?

Навіть найбільш люблячі подружжя сперечаються про те, як розпоряджатися бюджетом. Один вважає, що потрібно хоча б іноді дозволяти собі виходи в світ, інший дивиться на це як на марнотратство. Про це краще поговорити і дізнатися про причини такого підходу до грошей, часто таке ставлення до фінансів йде з дитинства, коли один з подружжя жив в достатку, а інший був змушений на всьому економити, щоб досягти того, що у нього є. Тому йому так і важко дивитися на те, як нерозважливо ставляться до сімейного бюджету, заробленого важкою працею. Але, щоб це з’ясувати, треба розмовляти. Є велика ймовірність того, що після розмови ви зможете виділити кошти і на походи в ресторан, і на довгоочікувану покупку.

2. Як часто займатися любов’ю?

Пара, в якій є проблеми в ліжку: один хоче частої близькості, інший ж її постійно уникає, приречена на розставання. Щоб цього не сталося, треба обговорити і знайти рішення, можливо, навіть доведеться звернутися до фахівця в цій області. Якщо ж ви соромитеся це робити у відкриту, то можна звернутися до онлайн-консультанта, але вихід з неї потрібно шукати обов’язково.

3. Як керувати гнівом?

Гнів – це почуття, від якого потрібно обов’язково позбавлятися, але необов’язково з цього робити сцену – жбурляння речей, биття посуду, ридання і стогін. Хоча і мовчки пропускати через себе, дивлячись в одну точку або ж пускаючи погляди, повні обурення, на свого кривдника – теж не вихід. Можливо, після розмови подружжя прийде до висновку, що краще просто ділитися цим в спокійній бесіді або ж писати на папері гнівного листа, яке потім порвати на дрібні шматочки або спалити. Варіантів – маса.

4. Як спілкуватися з членам своїх сімей?

Вас дратує, коли посеред недільного обіду дзвонить його мама і питає, як у вас справи, притому телефонна розмова триває годину; а він не виносить несподіваних приїздів ваших батьків, котрі, щоб провідати своїх дорогих діток, залишаються на місяць?

Настав час розставити крапки над і та діяти спільно, не звинувачуючи один одного, адже часто саме так і відбувається (подружжя, щоб залишатися в очах своїх родичів хорошими, наговорюють один на іншого) – адже ви родина!

5. Коли один втрачає роботу.

Сьогодні на ринку праці все не дуже добре, тому є велика ймовірність, що хтось із подружжя втратить роботу. Якщо це станеться, не варто втрачати розум, а слід вирішувати проблему спільно. Той, хто працює, не повинен створювати такі умови, щоб непрацюючий відчував себе тягарем, а тимчасово безробітний не сідав на шию, роблячи вигляд, що він посилено займається пошуками нового місця роботи, інакше все це може закінчитися вельми плачевно – сварками, скандалами і навіть розлученням.

6. Розподіл обов’язків у сім’ї.

Якщо вам не подобається готувати, а він на кухні як Бог, то чому б не віддати це поле діяльності йому? А зайнятися, наприклад, оплатою комунальних послуг, навіть якщо у вашій родині цим займався батько. Повірте, після того, як ви знайдете точки дотику у розподілі домашніх справ, буде простіше відшукати компроміс і в інших питаннях. А це вірний крок до створення щасливої і міцної сім’ї.

Оцініть статтю
Додати коментар