5 звичок, які допоможуть досягти справжньої твердості духу

5 звичок, які допоможуть досягти справжньої твердості духу

Найважливіша річ на шляху до успіху – це справжня твердість духу людини. І говорити про неї набагато простіше, ніж виробити її в собі. Це все одно, що хтось описує тобі, як виглядає вершина гори, не розповідаючи при цьому, як туди залізти.

Коли справа доход до сили духу, не існує ніякої карти або путівника, які б описували шлях до неї. Тому що, як і у випадку з фізичною силою, твердість духу – це не кінцева мета, а процес.

1. Похвала замість критики.

Скарги, критика і ниття якнайкраще допомагають в саморуйнуванні. Наскільки сильно твої слова впливають на оточуючих, настільки ж сильний ефект вони надають і на тебе. А час, витрачений на те, щоб похвалити когось за його роботу або визнати його успіх, набагато корисніше для твоєї психіки, ніж ти думаєш.

Люди завжди говорять про “промінь надії” – спробуй і ти знайти його.

2. Відмовся від того, що не можна змінити.

Переживання про речі, які не можна змінити, мають стільки ж сенсу, скільки і спроби зрушити з місця справжню гору. Але ж енергію, витрачену на роздуми про неконтрольовані нами речі, можна було б витратити на те, щоб вплинути те, що дійсно можна змінити.

Не забувай, життя складається з енергії і зусиль, і напрямок своєї енергії в правильне русло — це найкращий спосіб досягти наміченої мети.

3. Дозволь минулому стати для тебе уроком, не більше.

Думай про своє життя, як про книгу. Якщо постійно перечитувати одну і ту ж главу, можна ніколи не дізнатися, що ж станеться далі. Не варто зациклюватися на минулому, адже поки вчені не винайшли машину часу. До тих пір минуле має бути всього лише уроком, і нічим більше.

4. Ти сам все контролюєш.

Живи так, немов ти режисер якогось фільму. Звичайно, контролювати абсолютно все навколо не вийде, але кожну ситуацію можна підлаштовувати під свої потреби. Тут все залежить від способу мислення.

5. Вражай себе.

Є тільки одна людина на планеті, якому ти можеш подарувати справжнє щастя, і це ти сам. Забудь про те, що думають про твої досягнення інші люди. Не звертай уваги на пости «тролів» у соцмережах. Проживи своє життя для себе.

В кінцевому підсумку твоя мета полягає в тому, щоб, оглядаючись назад на себе і своє життя, залишитися задоволеним тим, що ти бачиш.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар