5 порад, як стати ближче до вашого партнера

5 порад, як стати ближче до вашого партнераДля багатьох жінок чоловік, партнер або інша значуща людина може бути найважливішими відносинами в нашому житті. Так, досить легко віддалитися один від одного, навіть коли ви живете разом. Тут наведено п’ять порад від експертів як залишатися ближче один до одного.

1. Навчіться слухати

Вміння слухати, дійсно слухати, може зменшити кількість конфліктів, збільшити довіру і привести до більш задовільним відносинам. Вміння слухати може і звучить просто, але потребує більшого, ніж знаходитися в кімнаті в той час, коли ваша друга половинка починає говорити. Сигналом того, що вам не байдуже те, що він (вона) каже, може служити вимикання телевізора, пильна увага і зоровий контакт. Це особливо важливо, коли ваш партнер засмучений. Якщо ви уважно слухаєте, ймовірно, ви краще зрозумієте проблему та знайдете спосіб допомогти.

2. Зосередьтеся на позитивних думках

Коли ви зустрічаєте нову людину, ви зосереджуєте увагу на всьому, що вам подобається в ній, але коли проходить час, ви починаєте це сприймати як належне і замість цього зосереджуєтесь на тому, що турбує вас. Якщо відносини стають більш негативними, ніж позитивними, ви розлучаєтеся.

Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно робити усвідомлені спроби зосередитися на речах, які вам подобаються у вашому партнері. У нього дуже багато хороших якостей, так само як і того, що заводить вас. Знайдіть позитивні моменти в партнері. Пропишіть їх у своїй голові, щоб завжди пам’ятати про ці моменти.

3. Перестаньте нарікати

Ниття не тільки створює напругу, воно зазвичай веде вас в нікуди. Якщо ви бурчите, ваш партнер не буде слухати вас. Якщо хтось не дає вам того, що ви хочете, подумайте про те, що ви робите. Що ви можете зробити замість цього? Поговоріть…Замість того, щоб говорити, що вам не подобається, скажіть, що б ви хотіли. Надайте альтернативне рішення.

Запам’ятайте, дуже важливо врівноважувати будь-яку критику з дозою позитивних емоцій. Коли у вас виникає бажання побурчати, зніміть гостроту, висловивши вдячність за те, що вам подобається у вашому партнері.

4. Проводьте більше часу разом

Плануйте час, який ви хочете провести разом заздалегідь, зміцнюючи почуття вашої відданості один одному. Дуже добре, коли пара живе у злагоді. Проводьте час удвох без кого-небудь ще. Але не робіть помилки, обмеживши вашу взаємодію в кінці дня і прямо перед сном. В цей час поговоріть про що-небудь позитивне, веселе. Це залишить велике враження.

5. Торкайтеся один до одного частіше

У відносинах фізичне спілкування так само важливо як і емоційне. Це полегшує напругу і показує вашому партнерові, що ви дбаєте про нього. Фізичний контакт з вашим партнером розтоплює велику кількість льоду у емоційних відносинах. Відірвіться від ваших занять, щоб поцілувати і обійняти вашого партнера протягом дня. Завжди спіть разом в одному ліжку.

Хороші відносини життєво важливі для нашої радості і емоційного здоров’я. Вони так само впливають на наше здоров’я, починаючи від здоров’я серця, закінчуючи віковими проблемами зі здоров’ям. Підтримувати здорові відносини нелегко, але при бажанні кожен може з успіхом домогтися цього.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар