5 ознак того, що ваша підсвідомість намагається сказати щось важливе

5 ознак того, що ваша підсвідомість намагається сказати щось важливе
Іноді підсвідомість буквально волає до нас, намагаючись сказати, що потрібно що-небудь зробити або, навпаки, зупинитися. Але як розшифрувати ці послання?

Наш розум – це справжнє лігво таємниць і загадок. Вчені досі не можуть розшифрувати багато з його «послань». Тим більше, що найпотаємніші думки та ідеї народжуються в підсвідомості.

Ми більше довіряємо свідомому розуму, так як його доводи більш зрозумілі і не потребують розшифровки. Однак бувають випадки, коли підсвідомість буквально волає до нас, намагаючись сказати, що потрібно що-небудь зробити або, навпаки, зупинитися.

Але як розшифрувати послання нашої підсвідомості?

Отже, 5 ознак того, що підсвідомість намагається щось вам сказати:

Знак 1. Спалахи розуміння

Інтуїція – потужний інструмент, яким люди часто нехтують. Нерідко вона проявляється у вигляді спалахів, коли раптово приходить розуміння чогось.

Ідеї є у вигляді ефемерних образів – таким чином, підсвідомість передає свого роду послання. Зауважимо, що мова йде про речі, які нададуть великий вплив на все подальше життя.

Коли вас осінить наступного разу якась ідея– ніколи не вгадаєш. Єдине, що відомо, станеться це в найнесподіваніший момент.

Спалахи такого розуміння – це повідомлення від нашого несвідомого розуму. Вони є справжніми одкровеннями, які вказують шлях вирішення проблеми або попереджають про небезпеку.

Ці спалахи відвідують найчастіше інтровертів і тих, хто багато розмірковує про життя. В кінцевому підсумку вони направляють їх життя в зовсім інших напрямках, ніж рухаються інші люди. Підсвідомість посилає людям ці духовні прозріння для того, щоб направити їх життя в правильне русло.

Знак 2. Швидкоплинні думки

Наш розум – справжня скарбниця думок. Деякі з них глибокі і стоять, в той час як інші – просто миттєві клацання. Але бувають моменти, коли ми не можемо контролювати свої думки. Наш розум в такі моменти працює, як радіоприймач.

Нам залишається тільки прокручувати випадкові думки точно так само, як гортаємо стрічку новин в соціальній мережі. Єдина різниця полягає в тому, що, переглядаючи інтернет, ми можемо зупинитися (тобто контролюємо ситуацію), а от потік думок – ніяк не зупинити.

Мільйони думок бомблять наш розум зі швидкістю світла. Здається, що ще секунда – і мозок вибухне. Якщо таке відбувається – значить підсвідомість намагається докричатися і попередити, що ви втратили контроль над своїм життям і емоційно вигоряєте.

Знак 3. Повторювані сни

У давнину люди ставилися до снів, як до видінь, посланими божественними силами. Вони щиро вірили, що якщо знову і знову снився один і той же сон, то це ангел-хранитель попереджав про майбутні події.

З тих пір пройшли століття, і тепер ми знаємо про підсвідомість. А значить – наші предки не помилялися, трактуючи сни, як віщі послання. Дійсно, таким чином з людиною намагається зв’язатися підсвідомість, хоча при цьому людина нерідко продовжує ігнорувати ці сигнали.

Так ось, один і той же сон буде снитися вам до тих пір, поки не розшифруєте його значення і не зробите висновки.

Справа в тому, що ми не особливо прислухаємося до сигналів підсвідомості у повсякденному житті. Відповідно, їй не залишається нічого іншого, окрім як “постукати” в наші сни.

Нам можуть снитися якісь таємні бажання або речі, які можуть негативно позначитися на здоров’ї. А значить – слід бути обережними.

Підсвідомість нічого нового нам не розповідає, вона просто намагається вказати на очевидні речі, які продовжуємо вперто ігнорувати. Тим часом ці проблеми вимагають вирішення як на фізичному, так і на емоційному рівні.

Так що не ігноруйте ці сигнали – вони дуже важливі!

Знак 4. Фізичні симптоми

Сни – не єдиний спосіб, за допомогою якого підсвідомість намагається спілкуватися з нами. Іноді в якості такого каналу зв’язку виступає наше власне тіло. Проявляється це за допомогою різного роду симптомів фізичного дискомфорту або нездужання.

Ознаки можуть бути зовнішніми (яскраво вираженими) або внутрішніми (які не пов’язують зі здоров’ям). Зовнішні ознаки включають постійний біль в попереку, головні болі, здуття живота, біль в шиї і плечах та інше. Внутрішні – це хронічна втома, відсутність енергії, втрата ваги або, навпаки, ожиріння.

Все це – ознаки стресу, пов’язаного з роботою або особистим життям. Підсвідомість вказує вам на те, що слід розібратися зі своїми проблемами, поки вони, що називається, не розібралися з вами.

Адже ви не хочете, щоб фізичні нездужання перейшли з часом в серйозні хвороби? Як кажуть лікарі: «Краще попередити, ніж лікувати».

Знак 5. Зниження або відсутність свободи волі

Чи стикалися ви коли-небудь з тим, що хочете щось зробити, плануєте, мрієте, а ось волі здійснити не вистачає? Це означає, що у вас відбулося помітне зниження свободи волі.

Що ж таке свобода волі? Як сказано в енциклопедії: «Свобода волі – це можливість людини робити вибір незалежно від обставин. Під обставинами тут можуть розумітися як чисто зовнішні обставини (насильство, примус, винагорода), так і внутрішні (інстинкти, симпатії і антипатії, упередження та інше).

Справа в тому, що одного бажання зробити щось – недостатньо. Матрицею і рушійною силою є саме свобода волі. Вона допомагає досягти мети, здійснити задумане. Так що без неї ніяк не обійтися.

Це єдина річ, яка підтримує вас по життю. Тому, коли відчуєте, що знизилася або майже відсутня свобода волі, знайте, що таким чином підсвідомість посилає сигнал про те, що психічне здоров’я – під загрозою.

Не ігноруйте отриманий сигнал. Інакше безсоння, депресія, психічні зриви – гарантовані.

Оцініть статтю
Додати коментар