5 очевидних ознак зради чоловіка

5 очевидних ознак зради чоловіка

Ви підозрюєте, що у вашого чоловіка є інша?

Не варто поспішати з висновками, є велика ймовірність того, що це лише ваш страх, що не має під собою підстави. Однак, якщо думка про зраду коханого не дає вам спокою, то поспостерігайте за ним – його поведінка зможе набагато більше сказати, ніж навіть слова. Ось 5 очевидних ознак зради чоловіка.

Ознаки зради чоловіка

1. Він не розлучається з телефоном

Ваш чоловік не розлучається з телефоном, хоча раніше такої звички за ним не спостерігалося. До того ж, злиться, якщо ви раптом торкаєтеся до його гаджетів, на яких раптом з’явилися паролі. Будьте напоготові, якщо він постійно тримає свій телефон в поле видимості. Він нервує, якщо він не поруч, наприклад, коли йде у ванну, не відповідає на деякі дзвінки в вашій присутності, навіть йде в іншу кімнату. Ви стали помічати, що він посміхається, читаючи повідомлення, що прийшли йому на телефон або гаджет.

Як його перевірити

Скажіть, що у вас розрядився телефон або зламався ноутбук, а вам терміново потрібно зателефонувати або написати колезі чи приятельці. Якщо відмовить або ж дасть, але до цього почне стирати судорожно всі повідомлення, можна запідозрити недобре.

 2. У нього постійні зустрічі з друзями, діловими партнерами і родичами

Раніше у нього не був такий щільний графік, та і з його друзями, знайомими і рідними ви зустрічалися разом, але тепер його життя повне несподіваних подій, тому він і не може нічого планувати. Будьте напоготові, якщо у нього часто понаднормова робота, що закінчується за північ. У вихідні семінари або зустрічі з друзями, колегами або діловими партнерами. До того ж, він завжди поспішає на роботу, а ось додому повертатися після трудового дня не поспішає.

Як його перевірити

Не накручуйте себе, краще дізнайтеся акуратно у його друзів, коли вони в останній раз бачилися і що робили разом. Адже є велика ймовірність того, що він реально пішов у загул з приятелями. Так і з його родичами будьте на короткій нозі, довірчі відносини підуть тільки на користь, якщо ваш благовірний раптом подивиться наліво.

3. Змінилося його лібідо

Раніше ви частіше вдавалися ласкам в ліжку, тепер же ваше інтимне життя стало нудним і одноманітним – він втомився, пізно прийшов з роботи або ж у нього щось болить, тому він і не може зайнятися любов’ю з вами.

Будьте напоготові, якщо лягаючи в ліжко, він бажає вам добраніч лише місіонерським поцілунком, спите ви на відстані один від одного, а також ваше статеве життя стало настільки рідкісним, що остання близькість була місяці два тому.

Як його перевірити

Найкраще рішення – це відверта розмова з ним. Слід дочекатися, коли він буде спокійний і розслаблений, і поставити йому кілька запитань, чому він раптом став холодний по відношенню до вас, чи є у нього якісь проблеми на роботі, грошові або зі здоров’ям.

Можливо, потрібно просто внести родзинку у відносини, але нехай він тільки розповість про свої фантазії. Якщо на ваші слова він розлютиться, то існує велика ймовірність того, що вам зраджують.

Не накручуйте себе. Просто будьте уважною і ввічливою. Чоловіки не люблять говорити про свої проблеми життя, але вони у них є. Можливо, у нього виникли труднощі на роботі, фінансові або він взагалі знаходиться в депресивному стані. Ні в якому разі не звинувачуйте його в невірності і не питайте, чому він не такий активний в ліжку, як раніше, ви можете його поранити, якщо у нього дійсно проблеми з потенцією.

4. Він засипає вас подарунками

Раніше постійно забував всі ваші спільні дати, так і про ваш день народження згадував тільки тоді, коли ви йому нагадували, а тут раптом став вам робити різні сюрпризи – нижню білизну, ювелірні прикраси або квіти – з приводу і без.

Будьте напоготові. Він робить вам подарунки, навіть не дивлячись на ціну, він дуже ласкавий без видимої на те причини, надсилає вам безліч повідомлень на телефон і у соцмережі зі словами любові. При зустрічі обіймає і цілує, хоча раніше був стриманий в емоціях.

Як його перевірити

Є велика ймовірність того, що його щедрість – ознака вини. Тому подарунки прийміть, але потім задайте питання такого плану: де він купив цей шикарний браслет, звідки він знав, що ви давно мріяли про цей чарівній комплект нижньої білизни? Він почне нервувати або йти від відповідей, не тисніть, але і не довіряйте.

Не накручуйте себе. Його доброта може бути щира – він розуміє, що багато часу проводить на роботі, а ви постійно одна. Ось він і хоче показати, що ви для нього найкраща жінка на світі, про яку він завжди думає.

5. Він перестав їсти їжу, приготовану вами

Ви прекрасно готуєте, і ваш коханий не раз про це говорив, але тут раптом він перестав їсти їжу, приготовану вами, а якщо і їсть, то без радості, як би знехотя.

Будьте напоготові. У нього змінилися смакові переваги або ж він постійно приходить додому ситий – перекусив з друзями, пригощали колеги або ж був такий важкий день, що навіть їсти не хочеться.

Без паніки, але є велика ймовірність того, що у нього з’явилася інша, яка і годує його.

Як його перевірити

Прийти несподівано на роботу, попередньо дізнавшись у колег, чи був сьогодні якийсь сабантуй, або ж покликати друзів до себе на вечерю. Їм він точно не відмовить.

І, якщо він буде наминати вашу їжу за обидві щоки, то проблема не в вас, а в чомусь або, скоріше, в комусь іншому.

Не накручуйте себе. Якщо коханий перестав їсти вдома або ж робить це без охоти, не варто відразу ж бити тривогу. Чоловіки, щоб не засмучувати кохану, часто приховують, що у них проблеми з шлунково-кишковим трактом, тому вони і не можуть собі дозволити їсти колишню їжу. Звичайно, нерозумно так чинити, але це ж сильна стать!

Оцініть статтю
Додати коментар