5 інстинктів, які ви ніколи не повинні ігнорувати

5 інстинктів, які ви ніколи не повинні ігнорувати

Коли хтось стверджує, що прислухається до своїх відчуттів, це означає, що він приймає рішення, керуючись власною інтуїцією. У всіх нас є вроджена здатність чути внутрішній голос. Це він постійно твердить нам, що і як робити.

Якщо ми навчимося правильно слідувати порадам інтуїції, то, можливо, навіть, зможемо покращити своє життя і згодом нам не доведеться ні про що шкодувати.

Як правило, інтуїція посилає певні сигнали нашого тіла, які проявляються в області живота. І якщо ви відчули сигнал в певній ситуації, то не ігноруйте його, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу.

Отже, п’ять інстинктів, які не варто ігнорувати…

1. «Я відчуваю себе не дуже добре»

Якщо організм подає сигнал, ви повинні прислухатися до цього відчуття. Можливо, ви захворіли, але неполадки в організмі на початковій стадії не викликають хворобливих відчуттів.

Варто розуміти, що ваше тіло повідомляє про початок виниклої проблеми. Це своєрідне попередження. Не тягніть, прислухайтеся до внутрішнього голосу і прийміть заходи.

Також звертайте увагу на свої відчуття, які ви відчуваєте при спілкуванні з людьми. Можливо, вас долає занепокоєння або ви відчуваєте себе пригніченим? Ці почуття не з’являються на порожньому місці. Їх провокують певні люди. При цьому одні (енергетичні вампіри) здатні викрадати у вас енергію, а інші, навпаки, надавати вам життєві сили.

Так що завжди будьте пильним. Прислухайтеся до своєї інтуїції, навіть якщо вона не надто розвинена.

2. «Ця ситуація здається небезпечною»

Напевно, ви дивилися фільми, головні герої яких володіють даром передбачення. За великим рахунком, це і є інтуїція.

Розглянемо наступну ситуацію. Наприклад, у продуктовому магазині на вас звертає увагу одна людина. Вона починає слідувати за вами по торговому залу. Іншими словами, переслідує вас. Коли ж ви виходите з магазину і прямуєте до автомобіля, вона знову опиняється поруч з вами. Ви відчуваєте небезпеку. Але, можливо, ця людина прийняла вас за свого старого знайомого? Або ваші шляхи з нею просто збіглися, а її авто припарковане поруч з вашим?

Але ви в розумі програєте всі можливі ситуації і вибираєте самий поганий варіант. Завдяки інтуїції ми завжди попереджені про потенційну небезпеку. У деяких випадках сигнали, що подаються внутрішнім голосом, можуть врятувати нам життя.

3. «Я повинен допомогти цій людині»

Інтуїція далеко не завжди говорить нам тільки про негативні ситуації. У людей відмінно розвинене почуття взаємодопомоги. Простіше кажучи, ви завжди відчуваєте, коли людина потребує вашої підтримки. Ми немов зчитуємо думки інших і інтерпретуємо мову їх тіла.

Якщо ви потрапляли в екстремальну ситуацію, коли в небезпеці виявляється велика кількість людей, то вам напевно знайома колективна допомога. Всі намагаються допомогти один одному врятуватися. Цей навик розвинувся у людей ще у первісні часи. Хтось збирав дрова для вогню, хтось полював, щоб добути їжу. Люди рятували одне одного не лише за необхідності, а і в силу глибокого усвідомлення того, що всі повинні бути оточені турботою і захищені.

Ви можете навіть запропонувати допомогу людині, яка в ній, на перший погляд, не потребує. Але інтуїція підказує вам, що незабаром вона може зіткнутися з певними труднощами.

4. «Це природно для мене»

Часто переосмислення тій чи іншій ситуації може викликати проблеми, про існування яких ви навіть не підозрювали. Наприклад, через кілька днів вам належить виступити на сцені перед великою аудиторією. Ви починаєте заздалегідь репетирувати свою промову, тренуєте міміку і рухи. І ось настає час «ікс», на вас дивиться безліч людей, а ви застиваєте, не в силах вимовити слово. Всі домашні заготовки немов вилітають з голови.

З подібним стикаються багато людей. Пояснюється це тим, що вони зациклюються на своїх думках, бажаючи виглядати краще, ніж є насправді. Але все геніальне просто – в такій ситуації необхідно дозволити своїм інстинктам взяти верх над думками. Таким чином, вам вдасться сконцентруватися на майбутньому завданні. Ви будете відчувати себе в своїй тарілці, а не грати чужу роль, яка вам зовсім не підходить.

5. «Я відчуваю себе добре»

Якщо ви зібралися змінити місце роботи, перебуваєте в пошуках нової подруги (друга) або плануєте прийняти життєво важливе рішення – обов’язково прислухайтеся до інтуїції. У таких ситуаціях багато залежить від почуттів, які ви переживаєте у конкретний момент.

Наприклад, ви заробляєте купу грошей, але ваша робота робить вас нещасним. Чому б не змінити сферу діяльності? Нехай, ви будете заробляти менше грошей, зате станете відчувати себе набагато краще. Так що не бійтеся змінювати своє життя. Все що не робиться – все на краще.

Коли ви відчуваєте себе погано і постійно дратуєтеся через дрібниці – прислухайтеся до інтуїції. Внутрішній голос підкаже вам нічого поганого. Завдяки йому, ви зможете прийняти правильне рішення. Пізніше обов’язково прийде усвідомлення того, що ви вибрали правильний життєвий шлях, який захистив і ще не раз захистить вас від непотрібних переживань і стресів.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар