5 челенджів, які допоможуть перевірити вашу координацію і витривалість

5 челенджів, які допоможуть перевірити вашу координацію і витривалість
Сьогодні в спорті неймовірно популярні тести, які дозволяють вам самостійно оцінити рівень своєї фізичної підготовки. Наприклад, віджатися 100 разів або присісти 10 разів зі штангою своєї ваги – це вже класика. Тому тренери та інструктори склали 5 нових челенджів (тестів), які перевірять вашу координацію, рухливість і баланс сил.

Стабілізація

Вправи цього челенджа допоможуть вам зрозуміти, яка саме частина тіла найгірше справляється зі статикою. Вихідне положення – стоячи на четвереньках. Далі відірвіть від підлоги носок правої ноги і ліву долоню, тримайте їх кілька секунд, потім поміняйте навпаки. В ідеалі ви повинні тримати кожну сторону» не менше 15 секунд і включати цю вправу в розминку хоча б раз на тиждень.

Стійка на одній нозі

Можливість зберегти рівновагу, стоячи на одній нозі, важливий показник здоров’я вашого тазового пояса. Встаньте біля дзеркала, відірвіть одну ногу від підлоги і спостерігайте за собою. Помітивши проблеми (розгойдування, асиметрія і т. д.), подумайте, як саме можна їх виправити. Вам допоможе розтяжка, вправи на рухливість суглобів і т. д. Якщо все виходить легко, ускладнюйте вправу, наприклад, постійте з закритими очима або збільште час. Якщо, навпаки, виникають складнощі, тренуйте стійку, тримаючись однією рукою за стіну і поступово відпускайте її.

Нахил назад

Це прекрасна вправа, що дозволяє одночасно розвивати гнучкість і тренувати м’язи задньої поверхні тіла. Станьте на невеликій відстані від стіни, нахиліться назад і упріться в неї руками, потім починайте потроху спускатися вниз, в ідеалі ви повинні опинитися на підлозі в «містку». Важливо: якщо ви робите цю вправу після обіду, включайте його в розминку, якщо в першій половині дня– виконуйте в кінці тренування, коли м’язи розігріті.

Активний вис

Тут важливо не просто висіти на турніку, а сильно зводити при цьому лопатки, щоб плечі залишалися у розведеній позиції. На двох руках потрібно висіти не менше 60 секунд, на одній – не менше 15.

Присід

Цей тест перевірить силу ваших ніг, преса, тазостегнових і плечових суглобів. Поставте ноги на ширині плечей, візьміть гирю або гантелю в половину вашої ваги і присідайте з нею до паралелі стегон з підлогою. При цьому контролюйте положення свого хребта. Постарайтеся виконати максимальне число повторів з мінімальними інтервалами відпочинку.

Оцініть статтю
Додати коментар