4 звички, які дійсно змінять життя

4 звички, які дійсно змінять життя
Приходить момент, коли ми стаємо одержимі ідеєю (знову), як змінити своє життя і вести більш здоровий спосіб життя.

Це відбувається рік від року. Ми сповнені надій, що нарешті приведемо себе в форму, будемо висипатися, по-справжньому піклуватися про себе.

Але, захоплені новими цілями, ми випускаємо з уваги одну важливу річ: ми готові тільки до невеликих змін у нашому житті.

Правда полягає в тому, що якщо ви хочете не на словах, а по-справжньому змінити своє життя, ви повинні бути готовими до радикальних змін.

Звичайно ж, це не те, що ми хотіли б почути, але це єдиний конструктивний і ефективний спосіб змінити своє життя. Отже, як же виглядають ці кардинальні зміни? Зовсім не так, як багато хто з нас представляють.

1. Істи чи не їсти.

Природно, що жодні зміни в способі життя не обходяться без корекції харчування. Багато хто вважає, що головне – це не вживати цукру, шкідливих вуглеводів, жирів, і навіть солі. І тоді здоровий спосіб життя і чарівні перетворення у нас, що називається, в кишені. Ви переконані, що саме ці продукти — причина всіх ваших проблем зі здоров’ям.

Але здоровий спосіб життя — це зовсім не повна відмова від цих продуктів, а скорочення їх споживання, що, погодьтеся, не одне і те ж. Цукор теж буває різним.

Якщо ви виділите зовсім небагато часу і прочитаєте, наскільки корисні ті чи інші жири і вуглеводи для нашого здоров’я, ви напевно передумаєте відмовлятися від них.

Ви могли б повністю відмовитися від цих продуктів і дотримуватися веганської дієти, але все, що отримаєте в результаті – це поганий настрій і дратівливість. Так, можливо, ви будете здоровішими, але не станете щасливішими.

Коли ви роздумуєте над глобальними змінами у вашій дієті, перше, що повинні пам’ятати — вони повинні бути на краще, а не навпаки.

2. Рухайте попою, панове!

Чи знали ви про те, що фізичні вправи — це найкращі ліки від неспокою, депресії, ожиріння і перевтоми?

Звичайно, знали. Просто не хотіли займатися ними. Якщо ви твердо вирішили змінити своє життя в цьому році, чому б вам не відірвати свою попу з дивана?

Придумуйте все, що завгодно, але ви повинні рухатися, і якомога більше. Тому підбирайте той вид фізичної активності, який вам подобається, згадуйте, пробуйте — всі засоби хороші!

Не слід знущатися над собою в тренажерному залі, якщо це не ваше. Ходіть на прогулянки після обіду, плавайте в басейні, присідайте, коли чистите зуби…

Існує мільйон способів збільшити свою рухову активність протягом дня. Все, що вам треба — це бажання. А якщо вам це ще й буде подобатися — отримаєте додатковий бонус.

3. Не будьте зомбі: висипайтеся.

Хочете ви чи ні, але вам потрібен повноцінний нічний сон. Уві сні наш організм відновлюється і ми відчуваємо себе краще. Це відразу ж відображається на зовнішності: ви виглядаєте свіжо і чарівно. До речі, при цьому ви ще й не набираєте зайву вагу! Ось такий цікавий взаємозв’язок.

Ви ж чули і читали про це не раз? Все, що треба, це самоорганізуватися і налагодити свій сон. Просто дивно, скільки людей знають про те, що треба робити для того, щоби змінити своє життя, і при цьому нічого не роблять.

Якщо хочете домогтися стійких позитивних змін у своєму житті — перегляньте розпорядок дня, вчасно лягайте спати, і не дозволяйте нікому і нічому перешкодити вам у цьому!

Ваша краса потребує відпочинку, пам’ятайте!

4. Не забувайте піклуватися про себе.

Раціональне харчування і фізична активність — це лише одні з мільйона маленьких речей, які ви можете робити кожен день, щоб почувати себе краще.

Турбота про себе — це не тільки, що ви кладете собі на тарілку, або скільки кілометрів пройшли сьогодні.

Якщо ваша мета — справжні зміни, то починати треба з того, що у вас всередині. Ваші серце і душа повинні бути в гармонії і зі світом, і з вами.

Знаходьте час для того, щоб вести щоденник. Фокусуйтеся на тих хороших речах, які роблять вас і ваше життя краще.

Коли ви допустили помилку або впали обличчям в бруд — обтрусіться і починайте все з початку.

Пам’ятайте, що не має значення, скільки разів ви падали, а тільки скільки разів вставали, знаходили в собі сили почати все з самого початку, і домагалися успіху.

Будьте впевнені — дуже скоро ви побачите, як змінилося ваше життя.
Підуть сумніви і невпевненість в собі, адже ви — на правильному шляху! До себе кращого і справжнього!

Ви переконаєтеся в тому, що можна жити зовсім іншим — кращим життям. І все, що треба для цього — піклуватися про себе.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар