4 причини витрачати гроші на враження, а не на шопінг

4 причини витрачати гроші на враження, а не на шопінг
Кажуть, за гроші щастя не купити. У певному сенсі це правда, але гроші можуть зробити людину щасливою різними способами.

Ми живемо в світі, де люди постійно прагнуть до миттєвого задоволення всіх своїх потреб. Так, нам завжди хочеться володіти найостаннішими новинками техніки, хоча те, що ми вже маємо, нас повністю влаштовує.

Задоволення від чогось триває до тих пір, поки ми не починаємо шукати інші способи ощасливити себе. Купівля новітнього смартфона або відеосистеми, звичайно ж, принесе нам щастя. Але відчуття такого «щастя» рано чи пізно просто закінчиться.

А ось враження мають зовсім інший ефект. Якщо ви плануєте тривалу відпустку, спочатку вона буде пов’язана лише з великими фінансовими витратами, але як тільки ви побуваєте в новому місці, то зрозумієте, що ваші враження коштували кожного витраченого долара.

Навряд чи ви будете з захопленням згадувати придбання нового смартфона через 5 років після покупки, але ви безумовно не перестанете говорити про свої неймовірні враження від подорожі.

1. Природа може подарувати найкращі враження

Не обов’язково витрачати багато грошей на те, щоб отримати хороші враження. Знайдіть у своєму насиченому житті час для перерви – посидьте в парку або біля якої-небудь водойми. Спробуйте ні про що не думати, а просто спостерігайте за природою і навколишнім середовищем. Ніколи не знаєш, що можна побачити, якщо змінити свої погляди на життя.

2. Ваші подорожі ви будете пам’ятати багато років

Неважливо, чи поїдете ви у відпустку зі своєю другою половинкою або членами сім’ї, ви завжди будете говорити про свої враження. Можна витратити тисячу доларів на новий телевізор, який ви подивіться пару років і викинете, а можна відправитися на них в подорож і отримати незабутній досвід.

Швидше за все, більше задоволення принесе вам можливість відвідати інше місто або країну, змушуючи вас згадувати про це багато років потому.

3. Коли ви щасливі, гроші не мають значення

Розмови про колишні подорожі, як правило, роблять нас щасливими. Але цього не можна сказати про всі скоєні нами покупки. Відвідуючи нове місце або побувавши в новому оточенні, ви напевно скажете, що воно того варте. Таке складно сказати про придбання самого нового гаджета, навіть якщо він на якийсь час змінить ваше життя.

4. Враження, які багато для вас означають

Давайте визнаємо: сьогодні роздобути гроші стало непросто. Ми весь час намагаємося відкласти якомога більше коштів, щоб вижити після виходу на пенсію. Але водночас майже кожен з нас раз на кілька років влаштовує собі тривалу відпустку.

Причина цього проста – відпочинок просто необхідний, щоб приділити час важливим для нас речам. Це можуть бути як просто вихідні, так і поїздка з сім’єю тривалістю в тиждень – всі ми цінуємо такими моментами близькості. І це як раз і ті враження, які позбавляють грошей сенсу.

Якщо ви дійсно прагнете прожити більш насичене життя і отримати більше спогадів, то замість шопінгу починайте робити щось нове.

Ви можете помітити, що стаєте щасливішими, витрачаючи при цьому менше грошей. Витратьте трохи часу на те, щоб дізнатися, що робить вам по-справжньому щасливими. Вас може здивувати той факт, що гроші самі по собі не приносять щастя, і все, що вам потрібно, це пізнати щось нове, щоб отримати необхідне для щастя задоволення.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар