4 причини виникнення великого живота

4 причини виникнення великого живота
Навіть ті чоловіки, які клянуться, що їх надихають виключно плоскі жіночі животики з рельєфними кубиками, в глибині душі мріють про «сексуальний» животик, який буде гарантією, що його володарка стане матір’ю легко і без проблем. Але, коли милий живіт все більше стає схожим на пивний і одяг доводиться купувати в магазинах для майбутніх мам, такими не є, саме час переглянути багато аспектів життя.

Чоловіки звинувачують в тому, що стали володарями часом величезного живота гіподинамію і любов до пива. Вони абсолютно праві, але лише частково. Поряд зі стресами, поганою екологією, відсутністю фізичних навантажень і особливостями будови фігури, є чисто фізіологічні причини того, що живіт росте.

Причина № 1 – розтягнуті стінки шлунка

Будь-які поради по дробовому харчуванню всі ми прочитуємо регулярно і від душі наїдаємося пару раз в день, а частіше – один раз на ніч. Відповідно, стінки шлунка катастрофічно розтягуються, приводячи до ослаблення відповідних м’язів. Раз від разу повторюючи такий спосіб харчування, ми, тим самим, все більше збільшуємо розмір шлунка, який є досить еластичним за своєю природою.

Причина № 2 – слабкість черевних м’язів

Відсутність м’язового корсета на передній і бічних стінках живота не перешкоджає розтягнутому шлунку посуватися і завойовувати все нові території організму. Живіт не просто злегка видається вперед, але і поступово звисає вниз, розпливається на стегна.

Причина № 3 – жирові відкладення на талії

Чоловіки в більшості своїй не мають чітко вираженої талії, але також страждають від цього чисто жіночої недуги – жиру на талії. У прекрасної половини людства даний жир служить захистом для дітородних органів, а звідки він у представників сильної статі і що захищає? Питання відкрите.

Причина № 4 – жирові відкладення на органах черевної порожнини

Вісцеральний, а саме так називається жир, розташований на внутрішніх органах черевної порожнини дуже підступний і небезпечний. Організм людини влаштований таким чином, що нічого зайвого в ньому бути не повинно, тому жир, який зміцнює печінку, нирки та інші важливі органи, заважає повноцінній роботі організму і призводить до серйозних порушень, аж до діабету.

Практичні рекомендації щодо вирішення проблем

Всі процеси в людському організмі підпорядковані мозку, саме від нього повинна бути дана команда – міняємо спосіб життя!

Найрозумніше почати з перегляду звичного режиму харчування, прислухатися до порад про 5-ти разове харчування невеликими порціями. Одночасно слід для початку зменшити кількість спиртного і викурених в день сигарет, в ідеалі зовсім викорінити ці шкідливі звички.

Фізичним навантаженням може стати прогулянка перед сном або відмова від автомобіля кілька днів на тиждень. Позбутися від жирових відкладень і зробити м’язи черевного преса без спортивних тренувань неможливо, але потрібно пам’ятати про те, що прес з’являється не тільки від його хитання, але і від вправ на всі групи м’язів.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар