4 причини, чому баланс між роботою та особистим життям так важливий

4 причини, чому баланс між роботою та особистим життям так важливий
Життя поза роботою можливе, якщо вас турбує пошук балансу між роботою та особистим життям, ви знаєте, як відключитися від думок про роботу і зосередитися на собі, друзях або сім’ї, і ви, ймовірно, самі по собі є досить цікавою людиною.

Як пише Harvard Business Review, життя поза роботою робить людей щасливими. Але, якщо це звучить занадто очевидно, то варто спробувати глибше зрозуміти, чому це так.

Насамперед, якщо ви цікавитеся чимось, крім вашої роботи, зовсім не означає, що вам не подобається те, що ви робите, або що ви недостатньо віддаєтеся своїй справі. Це не говорить про те, що ви не хочете підніматися по кар’єрних сходах, заробляти багато грошей або бути лідером.

Це просто свідчить про те, що ви цінуєте свій час і енергію, і що ви дійсно розумієте, наскільки важливо те, що ваші офісні годинники — це ще не все ваше життя.

Так чому ж заняття тим, що не має ніякого відношення до вашої кар’єри, дійсно робить вас щасливішими?

1. Ви уникаєте вигоряння

Якщо ви будете працювати весь час, через певний термін ви обов’язково вигорите. І потім вже відродити інтерес до роботи буде досить складно. Залишаючи час для особистих інтересів і справ, ви підтримуєте тим самим всередині себе свою творчу жилку, яка вам дуже допомагає у щоденній робочій рутині.

Деякі люди змушені працювати в офісі буквально 24 години на добу протягом 7 днів на тиждень. Але навіть в цій ситуації, все ж, можна викроїти для себе трохи часу (наприклад, можна почитати, як вирішують це завдання успішні підприємці).

2. Ви розширюєте свою базу знань

Завдяки захопленням, не пов’язаним з роботою, ви станете більш різнобічною людиною.

Ви дійсно не можете знати, коли до вас прийде в голову геніальна ідея – може це статися на діловій зустрічі, але, можливо, це відбудеться суботнім днем, коли ви катаєтеся на велосипеді. А, можливо, це трапитися, коли ви п’єте чай, приймаєте душ і навіть дрімаєте.

3. Вам буде легше пережити важкі дні на роботі

Якщо у нас є будь-яке улюблене заняття поза офісом, це дозволить нам подолати важкий період на роботі. Насправді, захоплення або хобі, яке вас чекає вдома, завжди буде давати вам сили перетерпіти важкий тиждень (або день).

4. Ви станете цікавіше

Якщо залишаєте межі офісу лише да того, щоби прийти додому, відповісти на чергові електронні листи і прочитати книгу про те, як стати успішним лідером, то ви пропали. Таке життя не можна назвати повноцінним.

Чи траплялося вам питати свого друга, як пройшов його день, і вже через кілька хвилин шкодувати про це, так як він без угаву розповідає лише про те, як просувається робота над його останнім проектом? Не будьте таким. Будь-яке захоплення поза офісом зробить вас більш цікавою людиною.

Наступного разу, коли ви відчуєте провину за те, що залишили свій офіс раніше свого боса, просто згадайте ці чотири гідні причини. І ви зрозумієте, що ви все зробили правильно.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар