4 неймовірно простих способи знайти і зберегти душевний спокій

4 неймовірно простих способи знайти і зберегти душевний спокій
Ми всі прагнемо уникнути хаосу і стресів повсякденного життя. Важливо вміти заспокоїти наш розум і дух, перш ніж нас зламає постійний тиск життя.

Душевний спокій — важливий і необхідний компонент нашого здоров’я і благополуччя, і все ж, навіть незалежно від того, що відбувається навколо нас, дуже часто ми самі створюємо стрес і занепокоєння всередині себе.

Ми продовжуємо вести бесіди самі з собою та іншими, підтримуючи внутрішній страх і нервуючи ще більше.

Отже, ось 4 неймовірно прості способи уникнути стресу і підтримувати душевний спокій.

1. Остерігайтеся бумерангів

Уявіть, що ви відправили бумеранг в космос і забули, що ви його туди закинули. І коли він повертається до вас і б’є по обличчю, ви озираєтеся навколо, щоб зрозуміти, хто його кинув. Абсолютно не розуміючи того, що це ви самі його запустили.

Якщо вам коли-небудь доводилося конфліктувати з кимось, хто існував виключно у вашій голові, можливо, ви не усвідомлюєте, що кидали бумеранг. Але, зрештою, бумеранг повернеться до вас із ще більшим зарядом енергії.

І як ви думаєте, якою буде ця енергія? Можете бути на 100% впевненими, що вона буде не такою, як ви хочете.

І ви продовжуєте вірити, що це не має до вас ніякого відношення. Правильно? Настав час звернути увагу на базікання всередині себе і покінчити з усіма випадковими бумерангами, які повертаються і б’ють вас прямо між очей.

2. Зверніть увагу на магічне дзеркало життя

Життя – це дзеркало вашого розуму. Ваш внутрішній світ в буквальному сенсі відображає все те, про що ви думаєте, що ви говорите самі собі, і навіть те, у що ви вірите і приймаєте як істинне.

Ми не можемо приховати того, ким є всередині, як би не старалися. Однак важливо пам’ятати, що у всіх нас є магія всередині, і ви були створені для того, щоб жити життям, наповненим метою і чарами.

Тому, незалежно від того, якою б ви хотіли бачити своє життя у зовнішньому світі, спочатку використовуйте свою внутрішню магію, створіть її всередині себе.

Ви хочете, щоб вас поважали. Поважайте самих себе.

Ви хочете, щоб вас любили. Пізнайте любов всередині себе.

Ви хочете спокою. Розмовляйте і мисліть  спокійно.

3. Визнайте, що Всесвіт обертається навколо вас

Коли я була дитиною, мені постійно нагадували, що Всесвіт не обертається навколо мене. І так воно і було, поки не пройшло багато років. Я маю на увазі, що багато-багато років я зрозуміла, що насправді це не так!

Сьогодні вчені розглядають Всесвіт, як величезну мережу динамічної енергії, яка постійно рухається і змінюється. І ми є одним цілим з цим неймовірним морем енергії. Ви і я є частиною великого цілого. Правда, це неймовірно?

Оскільки наші думки, як і все інше, що складаються з енергії, то цілком природно, що глибоко вкорінені переконання і постійні внутрішні діалоги будуть надавати глибокий вплив на нашу реальність. Як може бути інакше?

Так що, Всесвіт обертається навколо вас і саме так ви створюєте свою реальність.

4. Практикуйте тишу кожен день

Найпростіший спосіб уберегти себе від стресу і зайвих переживань і єдино вірний спосіб зберегти внутрішній спокій я можу пояснити в чотирьох словах: будьте єдині з природою.

Бути на природі – не обов’язково означає, що ви повинні виїхати з міста. Де б ви не перебували, ви все одно можете милуватися небом, спостерігати за деревами, як хитаються їх гілки на вітрі, спостерігати світанок або захід. Ви можете принести рослини в свій будинок.

Час, проведений з природою, дає нам тишу, утихомирює балаканину, яка протягом дня наповнює наш розум. З тишею приходить внутрішній світ, радість або зцілення.

Мені подобається гуляти по саду. Я ходжу колами, тому що сад невеликий, і за п’ять хвилин я обходжу його кілька разів. Це допомагає мені почувати себе дійсно добре.

Спробуйте це, коли ваш розум не може заспокоїтися. Вийдіть на вулицю. Зверніть увагу на те, що навколо вас. Прислухайтеся до птахів або до шуму вітру і шелесту листя. Або просто поспостерігайте за хмарами в небі. Просто побудьте на природі.

У щоденних турботах і проблемах ми забуваємо, наскільки дивовижний світ навколо нас. Ми перестаємо звертати на нього увагу. Але по правді кажучи, тиша природи – це те місце, де ми можемо відкрити найбільше джерело щастя і миру… всередині самих себе.

Вам це потрібно. Ви цього заслуговуєте.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар