3 вправи, які допоможуть побороти денну сонливість

3 вправи, які допоможуть побороти денну сонливість
Сонливість після ланчу знайома багатьом. Але як бути якщо половина робочого дня ще попереду, а вас долає лінь? Професійні тренери розповіли про три прості, але ефективні вправи.

Армійські стрибки

Початкове положення: руки вільно опущені уздовж тіла, а ноги на ширині плечей. У момент стрибка розведіть ноги широко в сторони і плескайте руками над головою. Достатньо лише 10 таких стрибків, щоб розігнати пульс і повернути собі бадьорість і ясність розуму. До речі, подібні стрибки часто роблять навіть під час шкільних розминок і це дуже ефективно.

Берпі

Берпі – дуже популярна і поширена вправа в сучасному фітнесі. Але виявилося, що ця вправа не лише допомагає боротися із зайвою вагою і збільшує тонус м’язів, але і підвищує працездатність мозку. Вихідне положення горизонтальне: упор на витягнутих руках, ноги на носочках. Потім у стрибку ви підтягуєте ноги до рук, встаєте в повний зріст і робите хлопок долонями над головою. Після потрібно повернутися в початкове положення. Всього 5 подібних вистрибувань і ви геть забудете про сон і втому.

Wall Slide

Притисніться спиною до стіни, зведіть лопатки, при цьому ваші п’яти, потилиця і сідниці повинні щільно стикатися зі стіною. Потім прикладіть до стіни і руки, зігнуті в ліктях. Повільно, щоб не втрачати дотику зі стіною випряміть руки над головою (немов виконуючи жим з гантелями), а потім поверніть руки в початкове положення. До слова, ця вправа здатна не тільки прогнати вашу денну сонливість, але ще і поліпшить вашу поставу і розслабить м’язи спини.

Кожне з цих вправ можна виконувати окремо, але для більшого ефекту краще об’єднати їх в комплекс.

Щоб після обіду вам менше хотілося спати:

  • Організуйте легкі перекуси в проміжок між сніданком і обідом. Це підтримає метаболізм і не дозволить голоду занадто розігратися.
  • Не їжте жирну їжу, оскільки вона довше перетравлюється і заважає мозку повноцінно працювати.
  • Обмежте вживання кави. За уявним ефектом бадьорості неминуче піде млявість і сонливість. Між прийомами кави обов’язково пийте чисту воду.
ГАРМОНІЯ
Додати коментар