17 помилок, які ви перестанете робити, коли станете по-справжньому зрілою особистістю

17 помилок, які ви перестанете робити, коли станете по-справжньому зрілою особистістю

Ви приходите в цей світ непоінформованими, очікуючи, що життя виявиться утопічним місцем, в якому завжди торжествує справедливість, замість річок течуть потоки молока і меду, і люди відносяться один до одного з усією повагою.

Але те, що в реальності постає перед вашими очима, сильно відрізняється від ваших ідеалістичних уявлень. Дуже швидко ви зрозумієте, що життя людини на цій землі сповнено труднощів і болю. Ви поступово звикаєте до постійного стресу і до того, що вам доводиться турбуватися про все на світі. Почуття тривоги стає частиною вашого життя.

І після завершення довгого і драматичного періоду вашого життя ви нарешті розумієте, що вам потрібно навчитися закривати очі на деякі речі. Вся справа в тому, що в спробі зробити цей світ краще, а всіх оточуючих вас людей щасливими, ви перетворюєте своє життя в одну нескінченну смугу стресу.

Прийшла пора сказати цьому «Вистачить!» Відповідальність за ваше життя лежить тільки на вас самих. Отже, ось 17 речей, на які вже пора перестати звертати увагу:

1. Думка оточуючих

Коли ви турбуєтеся про те, що думають або говорять про вас інші, це означає, що ви проживаєте своє життя для них, а не для себе. Ви занадто багато дбаєте про те, як ви до них ставитеся, і про те, як вони вас сприймають. Люди завжди будуть судити. Пам’ятайте це.

2. Бути завжди правим

Вам потрібно зрозуміти, що ви не можете весь час опинятися правим. У кожної людини є свій набір переконань і уподобань. Немає такої речі, як «норма».

«Норма – це ілюзія. Те, що норма для павука, то хаос для мухи», — Чарльз Аддамс

3. Володіння ідеальним тілом

Тіло, яке заворожує і притягує всіх – це брехня. Це маркетинговий трюк, який придумали корпоративні магнати, розраховуючи, що ми будемо розкуповувати їх продукти для схуднення і дорогі гаджети. Прийміть себе цілком, з усіма своїми недоліками. Навчіться любити своє тіло. Ви прекрасні.

4. Правильно одягатися

Одягайтеся як хочете – зрештою, це ваш стиль! Вирішили одягнути для п’ятничної вечірки мамині джинси або міні-спідницю з високими каблуками? Так надягайте. Це чудова ідея!

5. Минуле

Те, що відбулося в минулому не можна стерти з пам’яті, але ці події залишилися в минулому! Ви не можете змінити їх, і годі витрачати свій дорогоцінний час на їх постійне переживання. Простіть себе, залиште минуле поруч з собою і зосередьтеся на своєму сьогоденні.

6. Плітки

Вчіться любити життя і працювати заради того, що ви любите. Пліткуючи про когось за його спиною, ви робите просто по-дитячому. Не витрачайте свій час на неприязнь. Це все пусте.

7. Схвалення з боку

Прислухатися до порад – це нормально. Але ніколи не потрібно чекати схвалення своїх вчинків сторонніми людьми. Якщо ви чекаєте чийогось схвалення, швидше за все, ви його не отримаєте. Чорт візьми, це ваше життя. Візьміть всю відповідальність за свої вчинки на себе!

8. Негативні люди, які оточують вас

Незалежно від того, що ви робите, переконайтеся, що ви змогли встановити між собою і негативними людьми міцні кордони. І ніколи нічого не розповідайте людям, які висмоктують у вас енергію. Забудьте про них, вони пройдений етап і обіцяйте собі ніколи, чуєте, ніколи не озиратися назад.

9. Життєві невдачі

Невдачі завжди завдають нам душевні рани, але всі вони є частиною процесу навчання. Не бійтеся потерпіти невдачу і, найголовніше, не дозволяйте їм впливати на ваш життєвий настрій. Підніміться і продовжуйте рухатися вперед. Сприймайте невдачі як цінні життєві уроки.

10. Обов’язкові п’ятничні походи в бари

Чому ви переживаєте? У п’ятницю ввечері ви можете робити все, що захочете, і необов’язково це має бути відвідуванням нічного клубу чи бару. Хочете повалятися в ліжку і подивитися нові фільми? Відмінна ідея!

11. Залежність від соціальних мереж

Якщо ви дуже хочете поділитися чимось в соцмережі, то просто зробіть це. Але перестаньте постити все підряд тільки тому, що у вас є 100 або 1000 передплатників. Не дозволяйте собі стати рабом соціальних мереж.

12. Заздрість до оточуючих

Завжди знайдуться люди, у яких чогось більше, ніж у нас. І це не повинно ставати причиною для переживання. Краще подумайте про себе і почніть цінувати те, що ви маєте.

13. Бажання помститися

Не витрачайте даремно свій час і енергію на помсту. Я гарантую вам, що якщо ви навіть помститеся, ви не відчуєте від цього особливої радості. Навпаки, ви будете почувати себе ще більш нещасними, так як завдали комусь біль.

14. Занепокоєння: «А що, якщо…»

Майбутнє завжди попереду вас. Не варто переживати за його непередбачуваність. Замість цього зробіть все що у ваших силах, щоб зробити його максимально прекрасним, зосередивши свою увагу на цьому.

15. Занепокоєння про матеріальні цінності

Гроші дозволяють нам відчувати себе впевнено. Ми всі мріємо про мішок, повний мільйонів доларів. Проте матеріальні блага не є гарантією щастя. Почніть будувати прекрасне і щасливе життя своїми власними руками, зараз і з вдячністю за те, що вже маєте. Все інше додасться.

16. Намагатися подобатися всім

Існує певне правило поведінки людини, щоб вона була прийнята абсолютно усіма навколо? Насправді, що б ви не робили, ви ніколи не зможете сподобатися всім людям без винятку. Якщо ви поставите собі таку мету, ви лише даремно витратите свій час і енергію. Почніть жити, як вам хочеться!

17. Жаль про свої вчинки

Навчіться приймати те, що ви зробили. Це було ваше рішення і ви повинні нести певну відповідальність за це. Припиніть шкодувати. Все це залишилося в минулому, винесіть з цього урок і продовжуйте свою подорож.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар