15 психологічних прийомів, які потрібно знати і використовувати

15 психологічних прийомів, які потрібно знати і використовувати

Наш мозок працює за власними шаблонами і ви можете навчитися використовувати ці механізми в своїх інтересах. Вони будуть допомагати вам у чому завгодно, починаючи від відчуття комфорту наодинці з собою, закінчуючи можливістю отримати роботу мрії або просто познайомитися з людьми, які вам цікаві.

Отже, 15 корисних порад, які ви повинні знати і почати використовувати негайно.

1. Мовчання – золото

Якщо ви задаєте комусь питання і отримуєте часткову відповідь, встановіть з цією людиною візуальний контакт і зберігайте мовчання. В кінці кінців, ви отримаєте вичерпну відповідь. Люди продовжать пояснювати, якщо помітять, що вже вимовлених слів недостатньо.

2. Перестаньте нервувати з будь-якого приводу

Коли ви опиняєтеся в ситуаціях, які викликають у вас стрес чи занепокоєння, спробуйте використовувати жувальну гумку. Коли ви жуєте, цей процес створює в мозку ілюзію, що ви їсте і вам нема чого побоюватися. В результаті вам легше буде розслабитися.

3. Хто кому подобається?

Коли ви знаходитесь в групі людей і все навколо вас сміються, зверніть увагу, хто дивиться на вас. В таких ситуаціях люди схильні інстинктивно концентрувати увагу на людині, яка їм найбільше подобається.

4. Уникайте деяких фраз

Вам слід уникати використання таких фраз, як «Я вірю…», або «Я думаю…». Це і так мається на увазі з того, про що ви говорите. Без «зайвих» фраз ви будете виглядати набагато впевненіше.

5. Залишайтеся спокійними за будь-яку ціну

Коли людина намагається сперечатися з вами, зберігайте спокій, і не відповідайте їй тим же. Можливо, це ще більше її розсердить спочатку, однак така поведінка в цілому навчає вашого співрозмовника боротися зі спалахами гніву.

6. Те, як ви чините, відповідає тому, що ви відчуваєте

Дуже добре, що ця схема працює і в зворотному порядку. Тому, якщо ви хочете відчути себе щасливими, робіть вигляд, що ви вже щасливі. І більше посміхайтеся.

7. Дійте впевнено

Якщо ви сумніваєтеся, але виглядаєте так, як ніби знаєте, що робите, тоді оточуючі будуть автоматично думати, що ви кращий у цій справі. Дійте впевнено і ви зможете побачити, як люди згуртуються навколо вас.

8. Ваш інтерв’юер – теж людина

Сама непрощенна помилка на співбесіді — відчувати і вести себе так, як ніби вас привели на бійню. Відмінний трюк – уявити, що ви з вашим інтерв’юером старі друзі. Висловлюйте повагу і розслабтеся – цей стан заразливий.

9. Демонструйте те, що хочете бачити в інших

Якщо ви покажете людині, як ви щасливі і раді її бачити, наступного разу при зустрічі вона буде набагато більше рада і щаслива поспілкуватися з вами. (Цей трюк на нас використовують собаки).

10. Менше шансів, що вас розкритикують

Якщо ви знаходитесь на зустрічі і відчуваєте, що вам влаштують публічну «порку», збийте людину з пантелику запитаннями з іншого напрямку . А щоб зменшити шанси на атаку, займіть місце поруч з нею.

11. Дайте людям побачити себе

Якщо ви працюєте в сфері обслуговування, спробуйте встановити велике дзеркало позаду себе. Люди автоматично будуть вести себе культурніше, оскільки їм некомфортно демонструвати кепську поведінку, бачачи себе у дзеркалі.

12. Спочатку просіть більшого

Люди з більшою ймовірністю погодяться надати вам меншу послугу, якщо спочатку відмовляться від більшої.

13. Навіщо відчувати напругу, якщо є гарний настрій

Стрес і почуття захвату мають одні і ті ж фізичні симптоми (збиваючеся дихання, прискорене серцебиття і т. д.). Якщо ви вирішите подивитися на стресову ситуацію, як на задачу, яка кидає виклик вам, ваш стрес перетвориться у гарний настрій.

14. Асоціюйте себе з веселощами і радістю

У момент першого побачення, призначте зустріч в самому позитивному місці. Надалі людина буде асоціювати вас з тими хвилюючими почуттями, які він або вона відчували в той день.

15. Візуальний контакт – це все

Коли ви розмовляєте з людиною, спробуйте помітити колір її очей. Навіть незначний візуальний контакт, який ви встановлюєте в такий момент, спонукає людину проявити до вас більшу симпатію.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар