13 речей, від яких варто відмовитися, щоби наповнити життя сенсом

13 речей, від яких варто відмовитися, щоби наповнити життя сенсом

«Одного разу хтось розповів мені, що таке пекло: у твій останній день на Землі, людина якою ти стала, зустрічається з людиною, якою ти могла би стати»
невідомий автор

Іноді для того, щоб стати успішною і наблизитися до людини, якою ви можете стати, вам не потрібно шукати деякі речі, вам просто необхідно відмовитися від деяких з них, незважаючи на те, що у кожного з нас є своє розуміння успіху.

Від деяких з них ви зможете відмовитися вже сьогодні, в той час як для інших це може зайняти трохи більше часу.

1. Відмовтеся від нездорового способу життя

“Слідкуйте за своїм тілом. Це єдине місце, в якому ви повинні жити»
Джим Рон

Якщо ви хочете чогось досягти в житті, все починається саме звідси! Перш за все, вам необхідно подбати про своє здоров’я, тому ніколи не забувайте від три речі:

Якісний сон
Здорове харчування
Фізична активність

Невеликі кроки, але одного разу ви самі скажете собі спасибі.

2. Відмовтеся від короткострокового мислення

«Ви живете тільки один раз, але якщо ви будете робити все правильно, одного разу вам буде достатньо»
Мей Вест

Успішні люди ставлять довгострокові цілі. Вони розуміють, що ці цілі є результатом короткострокових звичок, яких потрібно дотримуватися кожен день.

Ці здорові звички не повинні бути чимось, що ви робите, вони повинні бути тим, що ви втілюєте. Існує різниця між «Тренуватися для того, щоб отримати гарне тіло» і «Тренуватися, тому що в цьому всі ви».

3. Відмовтеся від життя в півноги

«Коли ви живете в півноги, ви не служите світу. Не варто бути сором’язливими і скромними тільки для того, щоб інші люди відчували себе впевнено поруч з вами. Ми всі були народжені для того, щоб сяяти як діти. Це світло ховається в кожному з нас і коли ми дозволяємо йому вирватися назовні, ми несвідомо дозволяємо іншим робити те ж саме. Коли ми позбавляємося від свого страху, ми автоматично допомагаємо людям, які знаходяться навколо нас»
Маріанна Вільямсон

Якщо ви ніколи не ризикнете і не скористаєтеся своїми можливостями або не дозволите своїм мріям стати реальністю, ви ніколи не зможете реалізувати свій потенціал.

Якщо ви не будете домагатися своїх цілей, ви не зробите цей світ кращим.
Тому висловлюйте свої ідеї, не бійтеся зазнати невдачі і, звичайно ж, не бійтеся самого успіху.

4. Відмовтеся від своїх виправдань

«Справа не в картах, які вам випали, а у вашому вмінні ними грати»
Ренді Пауш

Успішні люди знають, що тільки вони самі відповідальні за своє життя, незалежно від того, з чого їм довелося починати, незалежно від слабкостей і минулих невдач.

Розуміння того, що ви несете відповідальність за те, що відбувається у вашому житті, може викликати у вас як страх, так і інтерес. Тільки відповідальність зможе допомогти вам добитися успіху, в той час як виправдання будуть обмежувати і не дозволять розвиватися як особисто, так і професійно.

Ваше життя належить тільки вам і нікому іншому.

5. Відмовтеся від фіксованого способу мислення

«Майбутнє належить тим, хто прагне розвинути в собі більше навичок і вміє творчо об’єднати їх разом»
Роберт Грін

Люди з фіксованим мисленням вважають, що їх інтелект і талант є зумовленими якостями, які не можна змінити. Вони також вважають, що їх талант є запорукою їх успіху, без потреби намагатися і старанно працювати. Однак, вони помиляються.

Успішним людям про це відомо. Щоденно вони вкладають величезну кількість часу для того, щоб розвивати своє мислення, набувати нові знання, здобувати нові вміння і змінювати сприйняття для того, щоб покращувати своє життя.

Ви не повинні бути завтра тим, ким є сьогодні.

6. Перестаньте вірити в те, що все відбувається за помахом чарівної палички

«З кожним днем я стаю краще і краще у всіх сенсах»
Еміль Куе

Раптовий успіх – це міф.
Успішні люди знають, що щоденні маленькі перемоги з часом зможуть перерости в бажаний результат.

Ось чому, ви повинні планувати своє майбутнє, але в той же час думати і про майбутній день. Покращуйте своє життя на 1 % кожен день і цього буде цілком достатньо.

7. Перестаньте бути ідеальними

«Краще зробити добре те, що доступно, ніж довго і нудно прагнути до недосяжного»
Академія Хана

Ніщо не буде ідеальним, скільки б ви не старалися.Страх перед невдачею (або навіть страх перед успіхом) часто заважає вам діяти і не дає поділитися зі світом своїми творіннями. Однак, ви зможете втратити масу можливостей, якщо будете чекати слушного моменту.

Тому «творіть», а потім покращуйте свої творіння на 1%.

8. Відмовтеся від величезної кількості справ

«У більшості випадків багатозадачність – це ілюзія. Вам здається, що ви виконуєте величезну кількість завдань, однак, насправді, ви просто витрачаєте свій час, переходячи від одного завдання до іншого»
Боско Тянь

Успішним людям про це відомо. Ось чому вони вибирають щось одне і працюють над цим завданням. Будь то бізнес-ідея, бесіда або тренування.

Коли ви віддаєте всю увагу і зусилля одному завданню, ви гарантовано досягнете успіху.

9. Перестаньте контролювати все підряд

«Існують речі, які нам підвладні, проте існують і ті, які – ні»
Епіктет

Дуже важливо це розуміти. Відстороніться від тих речей, які ви не можете контролювати, і сконцентруйтеся на тих, які можете. І знайте, що одного разу, єдине, що ви зможете контролювати – це те, як ви ставитеся до тих чи інших речей.

10. Перестаньте говорити «так» тим речам, які не сприяють досягненню ваших цілей

«Той, хто домагається незначних перемог, повинен принести незначні жертви. Той, хто хоче домогтися багато чого, повинен пожертвувати багатьом. Той, хто хоче досягти високих цілей, повинен пожертвувати дуже багатьом»
Джеймс Аллен

Успішні люди знають, що для того, щоб досягти своїх цілей, їм доведеться сказати «Ні» певним завданням, діям, вимогам друзів, сім’ї і колег.

Можливо, на якийсь час вам доведеться відмовитися від дрібних задоволень. Однак коли ви реалізуєте свої цілі, ви зрозумієте, що це того варте.

11. Відмовтеся від спілкування з токсичними людьми

«Тримайтеся подалі від людей, які випромінюють негатив. Для них кожне рішення породжує нові проблеми»
Альберт Ейнштейн

Люди, з якими ви проводите більшу частину свого часу, впливають на те, ким ви стаєте.

Якщо ви проводите свій час з людьми, які відмовляються брати відповідальність за своє життя, завжди виправдовуються і звинувачують інших у ситуації, що склалася, ви зможете відчути, як знижуються ваші прагнення і можливості домогтися успіху.

Однак якщо ви проводите час з людьми, які намагаються покращити свій рівень життя і ростуть особисто і професійно, ваші бажання і прагнення стати успішною людиною будуть рости.

Озирніться навколо і подумайте, чи варто вам що-небудь змінити.

12. Відмовтеся від потреби подобатися всім підряд

«Ви можете бути самим соковитим і дозрілим персиком в світі, проте все одно знайдуться люди, які будуть ненавидіти персики»
Діта фон Тіз

Подумайте про себе, як про ринкову нішу. Знайдеться багато людей, яким може сподобатися ця ніша, проте знайдуться і ті, кому –  ні. І що б ви не робили, ви не зможете подобатися всьому ринку.

Це цілком природно і ви абсолютно не повинні виправдовувати себе.

Єдине, що ви можете зробити – це залишатися справжнім, покращувати і цінувати кожен свій день і розуміти, що зростаюче число «ненависників» — це всього лише показник того, що ви робите чудові речі.

13. Перестаньте витрачати даремно час

«Біда в тому, що ви думаєте, що у вас є час»
Джек Корнфілд

У вас є тільки одне божевільне і дорогоцінне життя. Ось чому ви повинні прожити його заради себе, для того, щоб дізнатися, ким ви можете стати, і як далеко ви можете зайти.

Однак для того, щоб зробити це, вам потрібно буде відмовитися від усіх безглуздих занять і не дозволяти їм відволікати вас від самих головних цілей. Для цього, ви повинні навчитися контролювати увагу і використовувати по максимуму свої 24 години.

Пам’ятайте, що ви помрете, тому ніколи не переставайте створювати свою спадщину і робіть все, щоб збагатити своє життя та наповнити його змістом.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар