12 простих, але ефективних вправ для мозку

12 простих, але ефективних вправ для мозку
Доротея Бранд –  письменниця, славу якій принесли книги «Wake Up and Live» і «Becoming a Writer». Вона пропонує 12 вправ для мозку, які націлені на те, щоб зробити ваш розум більш гнучким і гострим.

Ці вправи націлені на те, щоб вивести вас із зони комфорту і поставити в ситуації, які вимагатимуть від вас спритності і здатності креативно вирішувати проблеми. Бранд стверджує, що тільки постійно пробуючи щось нове і виходячи із зони комфорту, можна розвинути в собі силу розуму.

Крім того, що вправи, запропоновані Бранд, дозволяють розвинути креативність, вони також мають величезне значення з точки зору щастя. Одне можна сказати абсолютно точно – нововведення і випробування роблять нас щасливими. Люди, які прагнуть піти геть від рутини, намагаються пробувати щось нове і експериментують, як правило, більш щасливі, ніж ті, хто цього не робить.

Звичайно ж, як зазначає сама Бранд, нововведення і випробування час від часу, можуть викликати занепокоєння, сум’яття і роздратування. Відчуття того, що ми ростемо і розвиваємося, виникає у нас саме тоді, коли ми стикаємося з цими випробуваннями лицем до лиця і починаємо з ними розбиратися. Для того, щоб бути щасливим, в процесі росту і розвитку ви повинні думати про те, якого це відчувати себе погано почувати себе добре, і відчувати гармонію.

Отже, нижче ви знайдете 12 вправ для розуму від Доротеї Бранд. Врахуйте, що вправи були розроблені нею в 1936 році. Цілком імовірно, вам доведеться адаптувати деякі з них до сучасної реальності.

1. Кожен день протягом однієї години відповідайте тільки на прямі питання. Більше не кажіть нічого. Виконуйте цю вправу будучи в оточенні людей, з якими ви зазвичай спілкуєтеся щодня.

Намагайтеся виконувати її так, щоб у присутніх не склалося враження, ніби ви на них ображені або, як ніби з вами щось не так. Ведіть себе якомога більш природно. Не говоріть що-небудь першим і не намагайтеся витягнути з-кого-небудь інформацію.

2. Кожен день протягом 30 хвилин думайте виключно про щось одне. На перших порах присвячуйте цій вправі 5 хвилин.

3. Пишіть лист, при цьому уникаючи вживання в ньому слів «Я», «мені», «моє».

4.Щодня говорите про щось протягом 15 хвилин, при цьому уникаючи слів «Я», «мені», «моє».

5. Напишіть лист, в рамках якого ви можете висловити радість, викликану вашими успіхами. Ви також можете писати лист про що-небудь в спокійному тоні, не висловлюючи ніяких емоцій. Не викладайте невірну інформацію. Знайдіть ті аспекти у вашому житті або діяльності, про які ви дійсно можете розповісти за допомогою подібних листів, залишаючись при цьому абсолютно чесним перед собою.

6. Зупиніться на порозі кімнати, в якій дуже багато людей і спробуйте оцінити її розмір.

7. Зробіть так, щоб людина, з якою ви недавно познайомилися, говорила виключно про себе протягом певного часу, при цьому не усвідомлюючи цього.

Даючи відповіді на питання, які він / вона вам задає, повертайте ініціативу в його / її руки. Робіть це так, щоб ваш співрозмовник не відчув себе так, як ніби на нього постійно переводять стрілки.

8. Говоріть виключно про себе і свої інтереси, при цьому, не скаржачись на щось, не хизуючись, так, щоб це не було утомливо для вашого співрозмовника.

9. Виключіть зі своєї мови такі, вирази, як «я маю на увазі», «по правді кажучи» і будь-які інші химерні вирази.

10. Розплануйте, чим ви будете займатися протягом 2-х годин в день і дотримуйтесь цього плану.

11. Поставте перед собою 12 завдань, які першими прийдуть вам в голову. Наприклад, виїхати на відстань 32-х кілометрів від будинку, не їсти протягом 12 годин, поїсти в найгіршому закладі, який ви можете знайти, протягом дня відповідати тільки на задаваємі вам питання, не спати всю ніч…

12. Час від часу, вибирайте день, протягом якого ви будете відповідати «Так» на будь-якого роду обґрунтоване прохання.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар