12 дратівливих речей, з якими пора припиняти миритися

12 дратівливих речей, з якими пора припиняти миритися
Надмірна толерантність може висмоктати з вас всі соки і зробити так, що ви будете нездатні повноцінно жити. Ви не зможете насолоджуватися щасливим, успішним і повним життям, якщо будете витрачати всю свою енергію на те, щоб миритися з тими речами, з якими не потрібно миритися. Іноді потрібно сказати своє вагоме слово.

Якщо ви ставитеся до тих людей, які занадто довго терпіли те, що не потрібно було терпіти, вам буде цікаво дізнатися про 12 речі, які пора припиняти.

1. Рішення бути посередністю.

Не завжди все зводиться лише до того, щоб полагодити те, що зламано. Іноді необхідно почати все спочатку і створити щось більш досконале. Іноді вам необхідно дистанціюватися від чогось, щоб бути здатним побачити щось більш ясно.

Іноді процес розвитку має на увазі, що вам необхідно відмовитися від старих звичок, відносин або ситуацій.

Замість всього цього вам необхідно знайти щось нове, те, що дійсно здатне мотивувати вас. Це має бути щось, що надає вам настільки багато енергії, що ви не можете дочекатися моменту, коли настане наступний день. Ось у чому полягає сенс життя.

Ні в якому разі не погоджуйтеся на те, щоб бути посередністю, яка живе за сталими правилами.

2. Ваші власні негативні думки.

Ваш розум – це те святе місце, де ви дійсно можете побути наодинці з собою. Ви можете повністю відгородитися від усього так, щоб в нього не проникало жодного промінчика свіжої думки. Або ж, ви можете постійно бути відкритим для всього, дозволяючи безлічі цих промінчиків заливати сонячним світлом ваше місце єднання з собою. Це ваш вибір.

У будь-якій ситуації, є та сфера, в якій все йде так, як треба.

Про що ви зазвичай думаєте? Чи думаєте ви про те, як багато ви вже пройшли або про те, скільки ще вам потрібно пройти? Чи думаєте ви про свої сильні сторони або слабкі? Чи думає ви про найкраще, що може статися або про найгірший сценарій, який може стати реальністю?

Зверніть увагу на те, як ви розмовляєте самі з собою. Може бути (підкреслюю, може бути) єдине, що вам необхідно змінити для того, щоб ви стали більш щасливі і успішні і, щоб вас любили – це змінити ваш образ думок.

3. Негатив з боку інших людей.

Якщо ви себе не цінуєте, не дбаєте про себе і не печетеся про свої інтереси, ви самі підриваєте свій авторитет.

У вас немає контролю над тим, що говорять і роблять інші люди. Однак ви можете зробити так, щоб їхні слова, просочені отрутою, і дії, засновані на ненависті, не досягли ні серця, ні вашого розуму. Пам’ятайте про те, що якщо ви самі не виявляєте поваги до себе, ніхто інший також не буде цього робити.

4. Нездорові відносини.

Підходьте до питання про те, з ким ви будете будувати відносини, використовуючи свою мудрість.

Будьте з тими людьми, які знають, чого ви гідні. Вам не потрібно мати безліч друзів для того, щоби бути щасливим. Досить просто кількох справжніх друзів, які будуть цінувати і любити вас таким, яким ви є.

Часто ми розлучаємося з людьми зовсім не тому, що вони виявилися занадто слабкими або, навпаки, занадто сильними. Ми розлучаємося з людьми не за тим, щоб вони змогли усвідомити, чого ми варті. Ми робимо це тому, що ми самі, нарешті, усвідомили, чого ми варті.

5. Непорядність.

Відчуття миру і гармонії з самим собою приходить у тому випадку, якщо ви здатні спокійно засипати вечорами, знаючи, що ви нікого не використовували і не шахраювали для того, щоб досягти бажаного.

Якщо ви живете, залишаючись чесним, це занурює в стан гармонії і спокою. Цей стан безцінний. Не обманюйте інших людей і не миріться з тим, що хтось поводиться так по відношенню до вас.

6. Робота або кар’єра, яку ви ненавидите.

Якщо вам здається, що щось тут не так, не зупиняйте свій вибір на своєму першому або другому робочому місці. Не продовжуйте займатися тим, чим ви можете займатися тільки поверхнево. Продовжуйте шукати. Згодом ви знайдете роботу, яку полюбите.

Якщо ви зловите себе на думці про те, що кожна секунда вашої неймовірно важкої роботи вам в радість, ні за що не кидайте цю роботу. Вона відкриває перед вами неймовірні перспективи. Складна робота зовсім нам такою не здається в тому випадку, якщо ми займаємося тим, що любимо всім серцем.

7. Ви постійно ні до чого не готові.

Для того, щоби позбавити себе від необхідності бігати по квартирі в піні вранці, намагаючись зробити все, що потрібно, вставайте на 30 хвилин раніше звичайного. Ці півгодини дозволять вам уникнути безлічі проблем. Ви не запізнитеся і вам не випишуть штраф за перевищення швидкості.

Наведіть у своїй кімнаті порядок. Викиньте всі ті речі, якими ви не користуєтеся.

Розібратися з цією проблемою вам може допомогти книга Девіда Аллена «Як привести справи в порядок». На нашому сайті є конспект цієї книги – Девід Аллен – «Як привести справи в порядок: мистецтво продуктивності без стресу» — короткий зміст

8. Бездіяльність.

Якщо ви купуєте нові знання, це ще не означає, що ви розвиваєтеся. Розвиток відбувається тоді, коли те, що ви знаєте, змінює ваше життя. Ви нічого не можете змінити або навіть домогтися прогресу в чомусь, якщо будете просто сидіти і міркувати про те, що потрібно зробити.

Якщо ви продовжуєте робити те, що робите, ви будете отримувати такі ж результати, які отримуєте зараз. Зараз і є той найкращий момент, щоб почати діяти.

9. Справи, які ви не можете закінчити.

Немає нічого більш дратівливого, ніж постійне усвідомлення того, що у вас є незакінчені справи. Припиніть відкладати їх на потім. Починайте діяти для того, щоб «підчистити хвости». Постійно відкладаючи на потім, ви робите тільки гірше і починаєте ще більше переживати.

10. Постійні роздуми про минулі помилки і жалкування.

Якщо ви відчуваєте, що йдете на дно, можливо, настав час позбутися всього того вантажу, який і тягне вас на дно.

Наступного разу, коли ви вирішите навести порядок у своєму житті, викинувши з нього все сміття, як у прямому, так і в переносному сенсі, почніть з тих речей, які вам дійсно не потрібні. Я кажу про старі жалі, почуття сорому або злості. Просто перестаньте за них чіплятися.

До тих пір, поки ви продовжуєте перечитувати минулий розділ свого життя, ви не зможете почати нову.

11. Постійно зростаючі борги.

Фінансова заборгованість – це причина стресу і головного болю. Живіть так, як зручно вам. Не будьте марнотратні. Не купуйте тих речей, які вам не потрібні. Не витрачайте гроші тільки для того, щоб справити враження на оточуючих вас людей.

Проживаючи життя, не намагайтеся переконати себе в тому, що те, наскільки ви багаті, вимірюється виключно тим, скільки і які речі у вас є. Керуйте фінансами мудро, щоб вони не могли керувати вами. Живіть скромніше, ніж ви могли б собі дозволити.

12. Ваше небажання говорити те, що сказати необхідно.

У кожного в голові є, образно висловлюючись, «сторожовий пес». І він завжди стежить за нами. Цей пес народився разом з вами, він ріс і розвивався під впливом вашої родини, друзів і колег, а також під впливом суспільства в цілому. Єдина його мета полягає в тому, щоб стежити за вами і гарантувати, що ви ніколи не переступите певні межі. Як тільки ви звикаєте до присутності у вашому житті подібного «сторожа», ви починаєте думати, що його думка про те, що прийнятно, а що ні, є абсолютною істиною. Це не так.

Насправді, в подібних “істинах” відбивається думка інших людей. Пам’ятайте про те, що цей «пес» – це всього лише «пес». Він просто за вами спостерігає. Він не може вас контролювати. Він нічого не зможе зробити в разі, якщо ви приймете рішення грати не за правилами.

Звичайно, це зовсім не означає, що вам потрібно вести себе по-ідіотськи. Однак ви повинні сказати те, що необхідно сказати. Ви повинні це зробити тоді, коли потрібно. Може бути, у вас буде всього один шанс зробити це. Не слід піддавати самого себе жорсткій цензурі. Говоріть правду. Вашу правду. Завше.

Оцініть статтю
Додати коментар