11 речей, які ви повинні почати робити для себе прямо зараз

11 речей, які ви повинні почати робити для себе прямо зараз

«Люди завжди будуть базікати про вас всілякі речі. Нехай базікають. Я просто насолоджуюся своїм життям»
Анджеліна Джолі

Куди б ви не пішли, ви скрізь почуєте фразу: “Життя коротке”.

Що ж це означає? Це означає, що життя призначене для насолод і ми не повинні витрачати даремно наші дні, живучи в негативі і недбалості. Для того, щоб створити позитивну енергію, вам необхідно дотримуватися ряду позитивних дій, які допоможуть наповнити ваш внутрішній джерело енергії.

Тут перераховані 11 речей, які ви повинні почати робити для себе прямо зараз:

1. Посміхайтеся

Всякий раз, коли ви посміхаєтеся, у вас зростає рівень ендорфінів. Що таке ендорфіни? Це дуже важливі хімічні речовини, які здатні надавати позитивний вплив на ваш організм. Згідно журналу «Психологія сьогодні»: «Посмішка активує нейронні закінчення, внаслідок чого людина стає більш здоровою і щасливою».

2. Смійтеся

В якийсь момент, перед вами може виникнути дуже важливий вибір: сміятися чи плакати. Ви можете плакати або ж розрядити ситуацію за допомогою сміху. Важливо зауважити, що сміх і вміння легко ставитися до будь-якої ситуації — це ліки, що зможуть змінити на краще будь-який ваш день!

3. Проявляйте подяку

Не забувайте про те, наскільки вам пощастило. Часом багато хто з нас забуває про це. Майте на увазі, що завжди існує хтось, хто менш забезпечений, ніж ви. Коли ви почнете висловлювати свою подяку, ви не зможете утриматися від захоплення щодо всіх тих прекрасних речей, яких раніше не помічали.

4. Виберіться на природу

Для того, щоб отримати найкращі враження, необхідно вийти на вулицю і насолодитися унікальною красою навколишнього. У моменти стресу саме природа є найкращим ліками. Все, що вам потрібно, це п’ять хвилин відпочинку на природі, і ви зможете відновити свої сили.

5. Прислухайтеся до своїх почуттів

Іноді ми відчуваємо хвилювання, коли ігноруємо наші емоції. Найкраще, що ви можете зробити — це проявити повагу до своїх емоцій. Поважайте той факт, що ви можете відчувати ці емоції з тієї чи іншої причини.

6. Подаруйте собі трохи любові

Подаруйте собі трохи турботи, адже ви заслужили цю увагу, як ніхто інший. Іноді все, що вам потрібно – це трохи любові до себе. Проведіть час в спа-салоні, приділіть час сну, відвідайте улюблений ресторан або займіться чим-небудь ще, що приносить вам задоволення.

7. Живіть теперішнім

Живіть тут і зараз. Немає часу краще сьогодення. Прийміть рішення завжди концентрувати увагу тільки на вашому нинішньому житті. Минуле і майбутнє більше не мають значення. У журналі “Science” наголошується: “Людський розум-це блукаючий розум, а блукаючий розум – це нещасний розум”.

8. Знайте свої кордони

Іноді вам потрібно постояти за себе. Ви повинні розповісти іншим про свої кордони: що для вас допустимо, а що не допустимо. Тільки в такому випадку ви будете чесні самі перед собою. І це є однією з найбільших форм прояву любові до самого себе.

9. Пригальмуйте

Розслабтеся. Замість того, щоб на всіх парах мчати на роботу, постарайтеся не поспішати. Насолоджуйтеся поїздкою, красою дня і не потрібно постійно думати про те, що вам потрібно робити. Вдихніть і насолоджуйтеся.

10. Уникайте токсичних ситуацій

Іноді в житті нам зустрічаються люди з не найкращими спонуканнями. Дуже часто ми називаємо таких людей «токсичними». Найкраще, що ми можемо зробити – це позбутися таких людей і ситуацій.

11. Діліться своєю удачею з іншими

Навчіться віддавати. Один з найцінніших подарунків полягає в тому, щоб ділитися своїм щастям з іншими. Ви можете запропонувати свою добровільну допомогу або пожертвування. Ви зможете не тільки відчути себе краще, але також і змінити чуже життя на краще.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар