11 причин включати присідання в кожне тренування

11 причин включати присідання в кожне тренування
Здається, що в звичайних присіданнях немає нічого складного і особливого. Але насправді це дуже різнобічна вправа, яка задіє досить багато груп м’язів. Деякі фітнес-експерти і зовсім вважають присідання головною вправою і навіть склали список його переваг перед іншими.

Нарощування м’язів

Присідання зміцнюють не тільки ікри, підколінні сухожилля і чотириголові м’язи, але і розвивають інші групи. Вони підвищують виробництво тестостерону і стимулюють ріст м’язів.

Спалювання жиру

Вже доведено, що м’язи спалюють жир. Чим більше у вас м’язів, тим більше жиру вони будуть споживати. Оскільки присідання активізують ріст м’язової маси, відповідно вони будуть стимулювати і процес жироспалювання.

Збереження рухливості

Присідання чудово тренують витривалість і силу нижньої частини тіла і прекрасно підтримують вашу рухливість. Більш того, якщо ви присідаєте з повною амплітудою, ви відмінно розвинете м’язи ніг і будете легко витримувати тривалі за часом навантаження.

Поліпшення координації

Цей параметр йде поруч з рухливістю. Хороша координація допоможе вам наростити м’язи і зміцнить вашу силу. Це, до слова, стосується всіх вправ, які задіють відразу кілька груп м’язів.

Зміцнення тіла

Приседи зміцнюють не тільки ваші ноги, але і тіло в цілому. Вони допоможуть вам бігати швидше і стрибати далі. Це вкрай важливо саме для професійних спортсменів.

Зміцнення м’язів преса

Це здається дивним, але присідання насправді навантажують м’язи преса набагато сильніше звичних нам скручувань.

Зміцнення суглобів

Присідання зміцнюють суглоби і при правильній техніці серйозно зменшують ймовірність травм. При цьому навантаження розподіляється рівномірно по всіх суглобах.

Різноманітність способів

Існує величезна кількість варіантів, як урізноманітнити звичайний присед. Його можна робити зі штангою, гантелями або тримаючи при цьому руки в різних положеннях. Також можна експериментувати з технікою і чергуванням відпочинку і навантажень.

Універсальність

Присідання можна виконувати де завгодно і вони не вимагають використання спеціальних пристосувань та тренажерів.

Оцінка форми

Якщо ви хочете перевірити рівень своєї фізичної підготовки, спробуйте виконати глибоке присідання в правильній техніці. Це багато про що вам скаже.

Підвищення гнучкості

Присідання прекрасно розвиває ще й вашу гнучкість. Чим вище амплітуда руху ваших стегон, колін, голеностопа і ікр, тим більше буде розвиватися ваша гнучкість.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар