10 типів «токсичних» людей, які знищують ваше життя

10 типів «токсичних» людей, які знищують ваше життя

Люди, з якими ми спілкуємося, свідомо чи ні, але впливають на наше життя. Подивіться навколо.

Хто вас оточує? Можливо, серед них є люди, які порушують ваші особисті кордони, розхитують самооцінку? А, може, є ті, хто намагається звалити на вас відповідальність за хаос у власному житті? При цьому буквально висмоктуючи всю позитивну енергію.

Просто подумайте, як зміниться ваше одне-єдине життя, якщо ви відмовитеся від спілкування з такими людьми. Ви ж не будете сперечатися, що краще підтримувати відносини з тими, хто надихає на щось хороше і завжди готовий прийти на допомогу.

Люди, які роблять ваше життя більш напруженим

Такі особистості нескінченно «вантажать» своїми проблемами. Спілкування з ними — це вислуховування нескінченного ниття і скарг. Негативні емоції виливаються на вас потоком і вводять у стан зневіри.

Такі знайомі намагаються переконати вас у марності прикладених зусиль у якомусь ділі, демотивують. Від таких «друзів» краще відгородитися, звести контакти до мінімуму. Вони — енергетичні вампіри. Від такого спілкування ви нічого не отримаєте, крім втоми і роздратування.

Люди, котрі використовують вас

Бувають люди, які приходять тільки отримати допомогу чи послугу. Немає у них проблем — і немає їх поруч з вами. Ваші проблеми їх не цікавлять.

Такі егоїсти просто використовують оточуючих у своїх цілях. Живуть для себе, майстерно користуючись м’якістю своїх «друзів». Постарайтеся позбутися від подібних «паразитів». Вашу доброту вони все одно не оцінять, а користі від них не буває ніякої, лише витрачений час і емоції.

Люди, які не поважають вас

Якщо серед ваших знайомих є такі безцеремонні персони, котрі демонструють свою неповагу до вас — вони не варті вашої уваги. Крім заниженої самооцінки, вони нічого не привнесуть у ваше життя.

Позбавтеся від тих, чиї слова або постійні приколи псують вам настрій. Не витрачайте час на людей, які не бажають бачити у вас особистість гідну поваги.

Люди, які заподіюють біль

Образи на оточуючих руйнують саму людину зсередини. Якщо серед вашого оточення знайдуться люди, які регулярно завдають біль, не мають щирого каяття у скоєних вчинках — відштовхніть їх від себе.

Не варто розвивати в собі мазохізм. Це шкодить в першу чергу вам і негативно відбивається на близьких, які вас люблять.

Люди-брехуни

Їх брехня може бути небезпечна. Такі «екземпляри» запросто підведуть, підставлять в будь-який момент. Без довіри — немає дружби.

Оточіть себе тільки тими, кому можна довіритися. Ваше життя стане спокійніше, якщо ви завжди будете відчувати впевненість у близьких. Тільки такі надійні люди можуть стати опорою.

Люди-лицеміри

Вони не мають відваги бути чесними. Часто такою поведінкою керує злий умисел: посварити, засмутити, заподіяти біль. Вони не просто неприємні особистості, це небезпечні істоти, які можуть зіпсувати репутацію, перешкодити кар’єрі, навіть зламати життя.

Тримайтеся подалі від лицемірів. Тільки повне ігнорування подібних персонажів захистить вас від біди.

Люди-егоїсти

Вони вміють добре спілкуватися, з ними цілком весело. Вони вміють правильно і слізно просити про допомогу, так, що відмовити неможливо. Однак, у відповідь уваги або підтримки від них ви не дочекаєтеся.

Вони не здатні віддавати, допомагати, жертвувати. Ці «псевдо-друзі» особливо шкідливі, оскільки створюють ілюзію дружби. Ви будете чекати від них допомоги, але вони зникнуть в самий відповідальний момент. Адже їх власні інтереси стоять вище чужих бід.

Люди, які тягнуть вас назад

Інколи приходить час перервати стосунки зі старими товаришами, особливо, якщо мова йде про людей, які намагаються загальмувати ваш розвиток, тягнуть вниз, перешкоджають боротьбі з поганими нахилами.

Якщо друг не хоче рости разом з вами, більше не розділяє ваших інтересів — краще розійтися. Тепер у кожного свій шлях. Життя — це рух, не варто зупинятися.

Люди з розряду «друг дитинства — нікуди від нього не подітися»

Ми вибираємо собі друзів за інтересами та світоглядом. Буває прикро і боляче розлучатися з тими, хто був поруч довгі роки, чи то однокласник, чи однокурсник або колега.

Звичайно, зовсім не означає, що слід негайно і назавжди перервати відносини. Цілком нормально підтримувати зв’язок по телефону і просто цікавитися, як склалося життя у колишнього друга. Але навмисно мучити себе спілкуванням з людиною, з якою тепер немає спільних тем і цілей, не потрібно.

Люди, які безглуздо забирають ваш час

Час біжить стрімко. Не потрібно витрачати себе на кожного зустрічного. Обмежте кількість знайомих.

Приділіть свій час і сили людям, які вас надихають, підтримують, мотивують. Створіть у своєму житті якісне, корисне спілкування.

Велика кількість порожніх знайомств і безглуздих розмов лише крадуть ваш час, енергію і дестабілізують душевно.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар