10 типів чоловіків, від яких краще триматися подалі

10 типів чоловіків, від яких краще триматися подалі

Всі жінки знають, що немає ідеального чоловіка, тому багато вибирають в супутники життя того, хто здається краще за інших.

Однак, існує серія хлопців, яких краще уникати, навіть, якщо вони привабливі і шалено чарівні. Адже дуже часто за зовнішньою маскою симпатичного і милого чоловіка може ховатися досить неприємна особистість. Тому для власного блага необхідно бути обережніше у виборі другої половинки. Безумовно, це не означає, що доведеться проводити кастинги в кілька турів, в даній ситуації все ж краще довіритися своєму серцю, але не забуваючи включати і голову.

Отже, ось з якими хлопцями не варто зв’язуватися.

Типи чоловіків, від яких краще триматися подалі

Нарцис

На початку стосунків ви можете відчути себе центром його Всесвіту, здається, що він чекав тільки вас, тому насолоджується кожною миттю, проведеною разом з вами, він виконує всі ваші прохання і передбачає всі бажання.

Але дуже скоро він перетворюється в примхливу особу, яка робить ваше життя суцільним пеклом – з вашого боку він чекає тільки захоплення ним і обожнення його особистості. Щоб його розпізнати, потрібно уважно придивитися до свого обранця. Він завжди стежить за своїм іміджем ідеального чоловіка, робить все, щоб догодити всім, але при цьому за очі постійно всіх критикує. Думає тільки про себе, не рахуючись з бажаннями і думками інших.

Невільний чоловік

Він може бути дуже привабливим хлопцем з ідеальним характером і купою позитивних якостей, але в ньому все ж є великий недолік – він не вільний. І навіть якщо цей супер хлопець розповідає, що змушений жити з дружиною тільки заради дитини або через її хворобу, але дуже скоро все закінчиться і ви будете разом, не вірте йому. Тим більше якщо його обіцянки тривають вже кілька місяців.

Справа в тому, що чоловікові просто так зручно – вести одночасно два паралельні життя, де його люблять і цінують, чекають і вірять. Він ніколи не розлучиться зі своєю другою половинкою через вас: з вами так приємно і легко проводити час, відключившись від повсякденних проблем. І, навіть, якщо раптом так станеться, що ви досягнете свого, то не варто скидати з рахунків можливість зради їм вас у майбутньому. Ви не замислювалися, що, можливо, ваш чоловік не уявляє своє життя по-іншому?

Мамій

Його мати ідеальна, притому у всьому – краще всіх куховарить, шиє, в’яже, розбирається в людях і т. п., тому саме до неї він завжди біжить за порадою або ж поскаржитися на свої проблеми, запитує, як йому чинити і що краще поїсти і надіти. Одним словом, вона найкраща з кращих.

Пояснюється така неземна любов до матері найчастіше його незрілістю, нездатністю впоратися зі своїми проблемами самостійно. Можливо, якась жінка і зможе підкорити його, якщо вона зможе виконувати роль його матері. Але чи хочете ви бути нею?

Містер Досконалість

Так, на початку статті було сказано, що ідеальних людей не існує, тому будьте обережні з тими, хто намагається за всяку ціну довести зворотне. Швидше за все, це удавання. В більшості своїй, той, хто здається ідеальним, є прототипом нарциса.

Тому в першу чергу зверніть увагу на його поведінку з іншими людьми в тих ситуаціях, які вас не стосуються, коли він не хоче справити на вас враження. Тільки тоді ви зможете побачити його справжнє обличчя.

Вічний Пітер Пен

Його життя повне пригод, він обожнює свободу, безтурботний і відчайдушний, життєрадісний і дуже позитивний. Ці якості якраз і приваблюють жінок.

Але він ніколи не буде готовий до серйозних стосунків. І якщо ви думаєте, що зможете його змінити, то навіть не пробуйте, все одно не вийде. Єдина перевага цього чоловічого типу, що він ніколи не приховує своїх щирих намірів, як це робить Нарцис, щоб домогтися бажаної мети. З ним ви можете не розраховувати на романтику, зате пристрасті буде понад норми.

Чемпіон образ

Він все робить для того, щоб ви відчували себе постійно винуватою. Як правило, його тактика полягає в тому, щоб уникнути прямої конфронтації, але створити таку обстановку, щоб ви зрозуміли, що були не праві. Притому він ніколи не скаже про свою образу, ви повинні будете здогадатися по його погляду, мовчанню, перекошеному обличчю або ж повному ігноруванню вас. Якщо ви хочете все життя залежати від його настрою, то можете сміливо пов’язувати свою долю з ним.

Патологічний брехун

Такий чоловік може зруйнувати ваше життя, адже ви будете постійно сумніватися в його словах, а значить, ви не зможете створити здорові відносини.

Тому при першій же брехні краще відразу ж порвіть з ним, адже якщо він звик брехати під час гри або ж прикрашати дійсність під час своїх оповідань, так він буде вести себе постійно. Він весь час бреше – про своє минуле, про причини неможливості виконати ваше прохання, про своє запізнення, а значить і про свої почуття до вас. Згодом ви станете підозрювати його у всьому, знаючи про його слабкість до брехні.

Дон Жуан

Це найнебезпечніший тип чоловіків. Він сповнений переваг – матеріально забезпечений, веселий, товариський, прекрасно виглядає і дуже ввічливий. Однак не варто думати, що ви зловили птаха щастя. У нього є величезний недолік – він колекціонер відносин.

Такий чоловік не може перебувати постійно з однією партнеркою, йому потрібна постійна зміна декорацій. Як тільки ви почнете будувати спільні плани, він відразу випурхне і полетить в пошуку нової пасії. Будьте обережні з такими чоловіками, ви його не утримаєте, зате він ранить вашу душу.

Егоїст

Він неуважний до потреб своєї партнерки і буде прагнути ставити себе вище всіх. Зверніть увагу на те, як він поводиться з іншими. Якщо в ньому немає ні доброти, ні ввічливості, а тільки зарозумілість і самовпевненість, то так само він буде звертатися і з вами – це поведінка розпещеної дитини. Вам доведеться жертвувати своїми принципами, цілями, щоб уникнути його вічного невдоволення.

Хоча, якщо ви звикли бути в тіні, стати для свого султана безмовною рабинею, то з таким чоловіком ви точно знайдете спільну мову.

Агресор

Якщо ви зустріли чоловіка, який не вміє контролювати свій гнів, ревнивий, різкий і нешанобливий, то потрібно скоріше бігти від нього і якнайдалі. Такий чоловік завжди домінує, притому робить це в агресивній формі. Можливо і фізичне насильство. Ви стаєте для нього жертвою, яку він має право мучити. Забудьте з ним про кар’єру, особистий час, подруг і друзів, можливо, він вам заборонить навіть спілкуватися з рідними, якщо вони йому не будуть подобатися. Ваше місце буде сидіти вдома, чекати благовірного і зносити його вічні знущання, крики і рукоприкладство.

Вивчивши типи чоловіків, від яких краще триматися подалі, можна зробити такий висновок: такі представники сильної статі можуть мати масу позитивних якостей, проте все позитивне, що в них є, в момент перекреслить їх поведінку. Прекрасних і гармонійних відносин з ними не вийде, тому потрібно якомога раніше відмовитися від спілкування з таким чоловіком, інакше можна перетворити своє життя на суцільне пекло.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

20 − 9 =