10 способів вибрати щастя

10 способів вибрати щастя
Щастя — це завжди вибір. Кожна хвилина нашої злості або роздратування забирає у нас 60 секунд можливого щастя. Будьте щасливі. Будьте собою. І якщо це комусь не подобається, нехай так і буде. Зрештою, сенс життя не полягає не в тому, щоб комусь догодити.

Якщо вам вистачає сміливості визнати свій страх або можливість сміятися крізь сльози, сміливості висловити свою думку, навіть, якщо ваш голос тремтить, мужності попросити про допомогу і мудрості прийняти те, що вам дають, тоді у вас є все необхідне для того, щоб стати щасливішими.

Почніть вже сьогодні, прийнявши на себе відповідальність за задоволеність власним життям.

1. Стати найкращою версією себе.

Викладайтеся по максимуму у всьому, що ви робите, досягайте своїх цілей і ніколи не порівнюйте себе з іншими людьми.

Джон Вуден сказав: «Успіх і щастя — це душевний спокій, до якого призводить почуття задоволення від того, що ви спробували зробити все від вас залежне, щоб стати самим кращим».

Ніколи не намагайтеся перевершити когось і не переставайте прагнути до кращої версії себе. Якщо ви відчуваєте потребу порівняти себе з кимось, нехай це буде «попередня версія» вас самих.

2. Бути в компанії «правильних» людей.

Спілкуйтеся з однодумцями, цілеспрямованими і розумними людьми. Суть відносин в тому, що вони роблять вас краще, а не шкодять. Будьте з тими, хто підтримує ваше прагнення стати тим, ким ви мрієте бути. А друзів вибирайте таких, які будуть викликати у вас захоплення і гордість, які будуть вас поважати й любити.

Друзі — це ті люди, які піднімають вам настрій однією своєю присутністю. Не варто витрачати дорогоцінний час на людей, які роблять вас нещасливими. Життя занадто коротке для цього. Позбувшись від компанії негативних особистостей, ви зможете бути собою, а це єдиний вірний шлях до справжнього життя.

3. Зосередитися на тому, що у нас є, а не на тому, чого немає

Якщо ви цінуєте те, що маєте, то цінність ця тільки зростає. Подяка за все хороше у вашому житті подарує вам глибоке почуття щастя. І все це без необхідності виходити з дому або купувати собі щось нове. В цьому є певний сенс. Вам буде набагато важче досягти щастя, якщо ви не будете вдячні за все, що у вас вже є.

4. Вибрати правильну позицію

Найбільше наше життя псує картинка в нашій голові про те, як все повинно бути.

З цієї ж причини більшість з нас здається на півдорозі, коли дивиться не на те, як далеко ми просунулися, а скільки всього нам ще потрібно зробити. Не забувайте, життя – це подорож, а не пункт призначення. І кожна його мить це безцінний дар і можливість.

Будьте позитивні, посміхайтеся, беріть від життя все. Налаштуйтеся на те, що сьогоднішній день буде неймовірним, і з такою установкою він дійсно буде неймовірним.

Дослідження показують, що хоча ми і думаємо, що діємо в залежності від своїх відчуттів, але насправді саме наші почуття залежать від наших вчинків, а не навпаки. Правильний підхід завжди призводить до яскравих вражень.

5. Посміхатися частіше

Посмішка — це усвідомлений вибір, а не диво. Не чекайте, що люди будуть вам посміхатися. Покажіть їм, як це потрібно робити. Щира посмішка покращує не тільки ваше самопочуття, але і самопочуття оточуючих.

Посміхаючись, ви тим самим посилаєте в мозок сигнал про те, що ви щасливі. А коли ви щасливі, ваше тіло буквально наповнюється всіма видами ендорфінів. До цього висновку вчені прийшли ще в 80-і роки минулого століття. Посмішка дійсно робить людину щасливішою.

6. Піклуватися про своє тіло

Турбота про своє тіло має вирішальне значення для досягнення справжнього щастя. Якщо ваш фізичний стан знаходиться далеко не в кращій формі, від цього постраждають і розумова енергія (зосередженість), і емоції (почуття), і духовна енергія (ваша мета).

Останні дослідження, які проводилися над людьми в стані депресії, показали, що регулярні заняття спортом в короткостроковій перспективі значно підвищують рівень щастя.

Але і це ще не все – через півроку таких занять піддослідні виявилися менш схильні до депресії завдяки посиленому почуттю власної гідності і підвищеної самооцінки.

7. Бути чесними

Почніть бути чесними з собою і з оточуючими. Не обманюйте. Будьте вірними. Будьте добрими. Робіть хороші вчинки! Так набагато легше жити. Сумлінність – це ключ до щастя.

Якщо ви робите зворотне, то серйозно ускладнюєте своє існування. Ваше життя буде простим і повним радості, якщо ви будете діяти, прислухаючись до свого серця. І не варто втручатися в ситуації, які не роблять на вас ніякого впливу.

8. По можливості допомагати оточуючим

Дбайте про людей. У цьому світі все повертається. Надавши комусь допомогу, ви тим самим робите своє життя краще. Зробіть щось, що допоможе іншим людям стати щасливішими або полегшить їхні страждання.

9. Відпустити минуле, коли прийшла пора

Іноді необхідно бути сильними заради самих себе. За любов варто боротися, але не ви одні за неї постояти. Люди повинні боротися за вас. Якщо вони цього не роблять, прийшов час рухатися далі і усвідомити: те, що ви дали їм набагато більше, ніж те, що вони хочуть дати вам взамін. Деякі відносини або ситуації безнадійні.

І якщо ви будете намагатися щось виправити, все стане тільки гірше. Звичайно, ваші спроби — це ознака хоробрості, але якщо відпустити минуле і продовжити жити далі, то можна стати набагато сильніше і щасливішим.

10. Зробити наступний крок у своєму житті

Ви можете і далі жити минулим, а можете почати творити своє щастя вже сьогодні. Ніколи не дозволяйте успіху затримуватися у вас в голові, а невдачам — в серці.

Кожен день — це новий початок. Живіть їм, вичавлюйте з нього все можливе, посміхайтеся і не вішайте ніс. Пам’ятайте, посмішка це не завжди ознака щастя. Іноді вона показує, що людина досить сильна, щоб впоратися зі своїми проблемами.

Не забувайте про те, що ваші думки — це ваш притулок. Не дозволяйте оселитися в них негативним переконанням оточуючих. Ваша шкіра — це бар’єр. Не давайте чужим проникнути під неї. Слідкуйте за своїми кордонами і за тим, що ви берете від інших. Не можна допускати, щоб чиясь думка перетворювалося в вашу реальність.

Ніколи не жертвуйте собою тільки тому, що у когось є проблеми з самосвідомістю. Любіть себе за те, якими ви є всередині і зовні. Нікому не під силу применшити вашу значимість, поки ви самі цього не дозволите.

Тільки ви є творцем власного щастя. Все в ваших руках, Так виберіть же щастя.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар