10 причин схуднути

10 причин схуднути
Нагадаємо, що про ожиріння можна говорити в тому випадку, якщо індекс маси тіла перевищує показник, рівний 30. Якщо це цифра від 25 до 29, в цьому випадку людина страждає надмірною вагою. Для того, щоб обчислити самостійно ІМТ, потрібно поділити свою вагу на зріст в сантиметрах, зведений в квадрат або скористатися нашим аналізатором тіла.

«Малозначні» причини для схуднення:

Печія – це наслідок надмірної ваги. Як і багато інших захворювань, вона неприємна, адже жировміщуючі продукти і готові страви викликають додатковий викид кислоти в стравохід.

Грип. Вченими було доведено, що грип і надмірна вага пов’язані між собою. Чим більше людей з ожирінням, тим вище відсоток смертей від грипу. Ожиріння руйнує імунітет, організм стає вразливим до найпримітивніших проблем зі здоров’ям.

Пародонтит – це запалення ясен. Стоматологами Північної Кароліни було експериментально доведено, що однією з причин є надмірна вага.

Порушення опорно-рухового апарату. Артрит – це досить поширене захворювання колінного суглоба. Людям дуже важко переміщатися, вони малорухливі, звідси і проблеми з надмірною вагою.

Безпліддя. Згідно з проведеними статистичними опитуваннями, огрядним жінкам важче завагітніти, виносити і народити дитину. У них трапляються викидні, вагітність протікає з ускладненнями, малюк може народитися з вродженими дефектами, проблемами зі здоров’ям. У чоловіків, які страждають ожирінням, низький рівень тестостерону і занадто малорухливі сперматозоїди.

Психологічні фактори схуднення:

Психологічні фактори. Багато жінок, та й чоловіки набрали велику вагу через депресію. Калорійною їжею вони замінили собі брак спілкування, відсутність сім’ї. Психологи б’ють на сполох, адже такі люди дуже часто замислюються про самогубство.

Песимізм. Всі перераховані вище проблеми часто наганяють тугу, доводять до стану депресії і байдужості до життя. Ось чому в багатьох країнах виділяють кошти для боротьби з цією проблемою.

Загрозливі для життя причини для схуднення:

Проблеми з серцем. Надлишок жирової тканини, особливо в районі талії, підвищує не тільки рівень холестерину і тригліцеридів, але і кров’яний тиск. Від цього страждають судини, порушується їх структура. Ось чому в людей з надмірною вагою ризик захворювань серцево – судинної системи, виникнення інфарктів та інсультів занадто великий.

Ракові захворювання. Якщо у людини надмірна вага, це в рази підвищує загрозу розвитку ракових захворювань молочної залози, товстої кишки, жовчного міхура та стравоходу.

Цукровий діабет – захворювання, безпосередньо пов’язане з ожирінням і гормоном інсуліном. Найчастіше їм страждають як чоловіки, так і жінки середнього віку. Ризик підвищується, якщо жирової тканини найбільше в області талії. Варто задуматися і батькам, у яких надмірною вагою страждають діти.

Не варто впадати в паніку, адже причини для того, щоб схуднути, досить прості. Прочитайте статтю “До чого призводить ожиріння і чому потрібно терміново худнути?” і ви все зрозумієте самі. Подумайте, у вас буде не тільки гарний настрій, здоров’я і фігура, але і любов до навколишнього світу.

Оцініть статтю
Додати коментар