10 причин, чому він не говорить, що кохає тебе

10 причин, чому він не говорить, що кохає тебе

Чому він не говорить, що кохає мене?

Це питання задає собі безліч дівчат, наляканих і засмучених тим фактом, що через деякий час відносин хлопець так і не зізнався їй у своїх почуттях.

Перш, ніж звинувачувати його в холодності, треба розібратися в причинах його мовчання. Справа в тому, що чоловіки любов розуміють зовсім по-іншому, ніж жінки. Прекрасна стать звикла говорити, сильна – робити, тому, якщо запитати чоловіка, чому він не говорить про кохання, то він гранично коротко відповість: «Я з нею – і це показник, що вона мені не байдужа»!

Причини, чому він не говорить, що кохає тебе

Але не тільки природна небагатослівність є підставою мовчання про свої почуття. Сюди можна додати страх бути відкинутим, бажання дочекатися кращого моменту і так далі. Насправді є 10 основних причин, чому він не говорить, що любить тебе.

Ідеальна обстановка

Можливо, він переглянув масу фільмів, в яких герой зізнається в своїх почуттях по-особливому: в падаючому літаку, будучи пораненим при нападі кілера або ж стоячи на даху хмарочоса. Звичайно, твій хлопець не збирається бути вбитим, щоб перед смертю зізнатися в любові, але, якщо він по натурі романтик, то є велика ймовірність, що він чекає кращого моменту для виголошення фрази: «Я тебе люблю»!

Зарано

Твій партнер мовчить про свої почуття тому, що є чоловіком старого гарту, який вважає, що все повинно бути зроблено і сказано вчасно. Так, якщо ви знайомі лише пару місяців, то, на його думку, заявляти, що він тебе любить, значить, квапити події. Тут потрібно тільки порадіти, що тобі дістався не легковажний хлопець, а далеко думає і планує. Дана якість позитивна не тільки для ваших відносин в цілому, але і для подальшого сімейного життя – побуту, фінансів і т. п.

Невдалі колишні відносини

Якщо твій хлопець був покинутий колишньою дівчиною, то є велика ймовірність того, що у нього залишився страх повторення ситуації. Він просто-напросто боїться щиро висловлювати свої почуття, тому тобі необхідно бути терплячішим до нього. Дай йому зрозуміти, що він може тобі довіряти, що ти не зрадиш, так як дуже любиш.

Він ніколи не говорив, що любить

Може так статися, що ти зустріла людину, яка раніше ніколи не зізнавалася в любові, тому боїться зробити це і зараз. Тому зроби перший крок, звичайно, якщо відчуваєш, що маєш до партнера світлі почуття, Відкрий для нього світ, в якому можна щиро розповідати про свої емоції. Тоді і він відповість взаємністю.

Він поки не готовий

Хлопець, з яким ти зустрічаєшся, поки не готовий до серйозних стосунків, тому і не має наміру говорити про кохання. Спробуй з’ясувати, що він почуває до тебе, яке бачить майбутнє, чи є в ньому ти. Або ж йому просто зручно коротати разом з тобою час.

Він тебе не любить

На жаль, не варто виключати і такий варіант: він до тебе не має любові, але ти його задовольняєш як пристрасна коханка. Можливо, він лише хоче провести якийсь час з шикарною дівчиною, справити враження на друзів, але при цьому не очікує від ваших відносин нічого серйозного.

Якщо ти готова до цього, то продовжуй спілкування. Ні? Тоді терміновим чином переверни сторінку свого життя, пов’язану з ним, і почни з чистого аркуша.

Чекає, коли ти зробиш перший крок

У сучасному світі жінки все частіше першими зізнаються в своїх почуттях і в цьому немає нічого поганого. Адже ніхто не дивується, чому чоловіки перестали дарувати своїм коханим квіти, співати серенади, відкривати двері машини, подавати руку виходить дівчині. Перераховувати можна довго, але дійшло до того, що жінки першими говорять своєму обранцеві фразу: «Я тебе люблю». Якщо ж тебе не влаштовує такий розклад, то просто припини відносини з таким хлопцем.

Страх стати вразливим

Скільки чоловіків не говорять, що люблять, через бажання зберегти образ брутального хлопця? Скільки з них бояться сказати: «Я тебе люблю», щоб не стати уразливим? Дуже багато… але ж ми, дівчатка, хочемо справжнього чоловіка з гарячим серцем, а не мачо з крижаним осколком в грудях.

Незручність

Хоча чоловіки і вважаються сильною статтю, які нікого і нічого не бояться, але серед них є маса соромливих особин, які соромляться вимовляти такі слова, як «я тебе люблю». Задумайся, може бути, він і в інших питаннях боязкий, наприклад, попросити підвищення заробітної плати у начальства. Готова ти взяти все в свої руки? Дерзай. Якщо ж ні, то краще розлучитися, поки не пізно.

Перед ним вибір

Є не дуже приємний варіант, чому він мовчить про свої почуття – він вибирає між тобою і іншою дівчиною. Можливо навіть, що поки їхні стосунки дружні, але ви йому обидві подобаєтеся. Ось він і метається між двох вогнів. Через час він все-таки ощасливить когось із вас такою бажаною фразою. Але зауваж, не факт, що це будеш ти.

Оцініть статтю
Додати коментар