10 переваг людей, які регулярно займаються медитацією.

méditationПротягом тисяч років медитація використовувалася, щоб допомогти тілу, розуму і духу розширити існуючі межі свідомості. Сьогодні медитація визнана, як засіб зняття стресу, вона допомагає знижувати кров’яний тиск, скорочує наслідки від негативних емоцій, заспокоює розум. Як любить підкреслювати Діпак Чопра: “Медитація не спосіб заспокоєння вашого розуму. Це спосіб випустити внутрішню тишу і спокій”.

У чому ж переваги медитуючих людей?

1. Вони набагато щасливіші

Психологи вважають, що медитація підвищує позитивні емоції, знижуючи негативні, і зміцнює механізми виживання і самозбереження. Медитація є одним з інструментів, які деякі школи і роботодавці, використовують для підвищення добробуту студентів та працівників.

2. Вони бачать світ з творчої сторони

Люди, які регулярно медитують, відзначають, що відчувають великий творчий підйом і відчуття “прямого завантаження”до Всесвіту після медитацій. Де була пісня, перед тим, як композитор написав її? Де був танець до того, як його винайшов хореограф? І хоча вчені і не можуть знайти наукові відповіді на ці питання, але ми знаємо, що люди, які медитують, відчувають збільшення творчих сил і прилив інноваційних ідей.

3. Вони тісно пов’язані один з одним

Коли люди медитують, вони неначе, тимчасово, замикаються від усього світу, перебуваючи наодинці зі своєю внутрішньою енергією, але одним з парадоксів медитації є те, що, проводячи час з самим собою, вони відчувають більше почуття зв’язку з іншими. Вони часто об’єднуються в групи для більш глибинних практик, а також вони відчувають єднання з усіма людьми, сприймаючи їх як братів і сестер або як частинку божественного в кожному проявленому істоту.

4. Вони легко відпускають

Такі люди не тримають образи, страх або біль в собі. Витративши час на роздуми, вони використовують свою корисну здатність бути жалісливими і чуйними і витрачають менше часу на критичне само-бичування і оціночне судження інших людей.

5. Вони менш чутливі до болю

Коли людей, які відчували хронічну біль через хворобу, вчили медитації, вони повідомили про зниження болю і збільшенні толерантності до неї. Медитація насправді змінює мозок і вчить його майстерно самогенерувати позитивні емоції.

6. Вони більш стійкі

Люди, які медитують, мають більш здорову реакцію на стрес, ніж не медитуючі. Результати мозкового сканування медитуючих показує, що вони використовують інші ділянки мозку для боротьби зі стресовою ситуацією, ніж інші люди. Мовчки сидіти протягом декількох хвилин кожен день насправді означає змінити щільність сірої речовини в правій і лівій півкулях. Це означає, що, коли справи йдуть не так, наш мозок краще придумає свій шлях виходу з ситуації, що склалася і зможе впоратися зі стресом. Це збільшить багато потрібних для самозбереження навичок.

7. Вони керуються інтуїцією

Люди, які медитують тривалий час, помічають, що їх внутрішній голос, інтуїція, більш розвинені в порівнянні з іншими людьми. Відповідно, вони вчаться довіряти собі і інтуїтивно приймають правильні рішення, які позитивно впливають на їх долю.

8. Вони всі приймають, як є

Медитуючі вчаться приймати все хороше і погане, що спадає на їхнє життя з вдячністю або хоча б прийняттям. Вони відзначають, що все відносно, тому не варто ділити на чорне і біле, погане і хороше. Вони не питають: “За що це мені, чому я і т.п.”, вони швидше поміркують над тим “Для чого це мені, що цим мені хоче показати Всесвіт т.д.”

9. Вони легко приймають зміни

У житті немає нічого постійного, тим більше в житті медитиуючих людей. Медитуючи, вони міняються зсередини, а значить, міняють і світ навколо себе. Зміни всього лише означають рух і треба прагнути, щоб цей рух був вперед або вгору, але ніяк не у зворотньому напрямку (деградація).

10. Вони знають, у чому сенс життя

Займаючись духовністю і медитацією, в їхньому житті з’являється сенс, вони знають, до чого прагне їхня душа і що потрібно зробити для власної реалізації. Тому їхнє життя більш повноцінне і гармонійне.

Оцініть статтю
Додати коментар