10 ознак того, що прийшов час змінити своє життя

10 ознак того, що прийшов час змінити своє життя
В житті людини завжди є один або відразу кілька факторів, що вказують на необхідність змін в житті. На жаль, дуже часто ці моменти залишаються непоміченими тривалий час.

Для того, щоб побачити, що насправді відбувається навколо нас, ми повинні прислухатися до своїх відчуттів. Адже тривогою, занепокоєнням, невдоволенням або болем наш організм може говорити про необхідність змін.

Нижче перераховані 10 ознак того, що зміни назріли.

1. Вам страшно йти на роботу.

Ми багато часу проводимо на роботі, а тому почуття ранкового страху, що вихідні добігають кінця, є тривожним дзвіночком. Приділіть час, щоб розібратися в цьому і зрозуміти, що саме вас лякає у вашій роботі. А потім придумайте план, як з цим впоратися.

2. Ви живете минулим або мріями про майбутнє.

Спроби зосередитися на моментах, коли вам було чи буде комфортно, можуть означати, що ви намагаєтеся втекти від сьогодення. Немає нічого поганого в мріях про світле майбутнє, думати про це корисно. Але якщо мрії починають заважати діям, то у вас точно є проблема.

3. Вам постійно радять відпочити.

Якщо ви постійно чуєте ці слова від колег і друзів, значить, пора з’ясувати, чому вони так кажуть. Фраза «тобі потрібен відпочинок» може мати на увазі, що вам потрібно змиритися з чимось. І якщо вона раз у раз звучить на вашу адресу, то вам, напевно, пора щось відпустити.

4. Ви не перестаєте заздрити успішності інших людей.

Вірною ознакою незадоволеності поточним станом речей є почуття заздрості. Але це ніяк не пов’язано з досягненнями оточуючих. Важко радіти успіху чужих людей, якщо відчуваєш, що сам ти десь застряг. Прийшов час запитати себе, про що вам намагається сказати заздрість.

5. Ви відчуваєте втому відразу після пробудження.

Втома після нічного сну, як ніщо інше, свідчить про вашу незадоволеність життям. І справа зовсім не в роботі, а в тому, як ви живете. Важко нормально відпочивати, якщо ви весь час про щось переживаєте або чогось боїтеся.

Життя в стані вічної втоми призводить до конфліктів і постійної боротьби з обставинами. А ще це вказує на готовність прийняти поразку. Не здавайтеся, а краще подумайте, що можна зробити, щоб знову стати на «правильний шлях». Життя має бути щасливим, а втома – доля нещасливих.

6. Ви нервуєте.

Відчуття потреби зробити що-небудь або сходити куди-небудь є ознакою придушення творчості і того, що зміни дійсно необхідні. Через незадоволеність і неможливість заспокоїтися вам здається, що ви повинні зробити щось ще. Перебуваючи в такому стані, спробуйте зрозуміти, про що саме вам намагається сказати ваше тіло.

7. Ви пліткуєте.

Плітки є способом перекласти роботу, яку нам потрібно зробити, на кого-небудь ще. Іншими словами – це ухилення від виконання своїх обов’язків. Піймавши себе за плітками, важливо запитати себе, від чого ми намагаємося втекти і спробувати прийти до розуміння необхідності подивитися проблемі в обличчя.

8. Вас дратують всі навколо.

Якщо у вас не виходить “не паритися по дрібницях”, то вас періодично долають страх і негатив. Зайва вибагливість і спроби знайти в усьому вади означають, що у вас безумовно є проблеми. Вони можуть бути самими різними, але за ними завжди ховається одне – незадоволеність власним життям.

9. Вас переслідують погані передчуття.

Очікування чогось поганого в кінцевому підсумку завжди до нього призводять. Перестаньте хвилюватися і вірити в передбачення. Замість цього зосередьтеся на тому, чим ви зайняті в даний конкретний момент.

10. Вас не покидає відчуття недомовленості.

Якщо вам здається, що за всім має ховатися щось більше, значить, на горизонті видніються нові перспективи. Будьте відкритими до всього, що розпалює в вас пристрасть і бажання творити, Слідуйте за ними. Це приведе вас до бажаної мети.

Прийняття рішення про необхідність змін відбувається набагато швидше, ніж самі зміни. Але не дозволяйте цьому перешкодити своєму розвитку. Навіть один невеликий крок назустріч новому здатний послабити негативні емоції і створити відмінну мотивацію для подальших дій.

Найголовніше – починати щось робити прямо зараз, тому що в кожен конкретний момент у вас є лише два можливих варіанти вибору: прийняти речі такими, як вони є, або почати їх міняти.

І яким би не був ваш вибір, важливо стежити за своїми відчуттями і робити більше для того, щоб відчувати себе добре.

Джозеф Кемпбелл з цього приводу сказав так:

“Необхідно відмовитися від життя за наміченим планом, щоб прийняти саме те життя, яке нас вже чекає».

ГАРМОНІЯ
Додати коментар