10 непростих побічних ефектів усвідомленості

10 непростих побічних ефектів усвідомленості
Часто люди, які починають працювати над собою, стикаються з типовими проблемами на своєму шляху. І розвиток свідомості — це не процес падаючої з неба духовної благодаті.

Отже, найбільш часто зустрічаються побічні ефекти усвідомленості, які супроводжують процес внутрішнього зростання.

1. У вас стане менше друзів.

Ви почнете помічати, що звичні бесіди з друзями і знайомими якось не клеяться.

Начебто все так, як було, але чомусь менш цікаво. Тому що ви більше не зможете підтримувати розмови про те, що все погано і всі навколо погані, робота не надихає і бізнес не клеїться. Ви перестанете грати в ці ігри, тому що для того, щоб грати за правилами, потрібні як мінімум двоє.

І саме тому ви для своїх друзів станете дуже незручною людиною, яка псує всю гру і всім видом показує, що король — голий.

2. Вам стане важко працювати на нелюбимій роботі і робити щось, в чому немає сенсу.

Або ви виберете максимально включитися в поточну діяльність, або зміните її кардинально. Якщо на старій роботі вас тримали необхідність, страх, звичка або автоматизм, це відразу вилізе на поверхню і доведеться з цим щось робити.

3. Ваші відносини почнуть тріщати по швах.

Більшість відносин – це не цілісний союз рівних, а клубок взаємозалежностей і компенсацій.

Відчувши, що він вас втрачає, партнер зробить всі зусилля, щоб повернути вас назад, але на всі закиди ви будете реагувати з подивом і нерозумінням, як на спроби інопланетянина встановити з вами контакт на марсіанській мові.

4. Ви відчуєте самотність.

Відваляться всі непотрібні і несправжні зв’язки, які будувалися на недостатності, порожнечі, споживанні та егоїзмі.

І ця нова, не зрозуміло звідки утворившася порожнеча, спочатку буде вас лякати, як зяюча прірва, але поступово вона почне заповнюватися саме тим, що в вас є живого і справжнього.

5. Ви не зможете обманювати ні себе, ні інших.

Майже фізично ви будете відчувати будь-яку внутрішню неправду – в словах, думках і діях.

І це буде просто огидно, тому що кожен раз, кажучи не те, що ви насправді думаєте, ви будете відчувати скрегіт котячих кігтиків в своїй душі. І ні, це не вимикається.

6. Ви раптом виявите, що люди навколо сильно страждають.

І страждають вони не від важкого життя – навпаки, з їх життями все в повному порядку. Вони страждають від ілюзії, що з їх життям щось не так.

І якщо раніше ви були дуже зайняті проживанням свого власного страждання – то тепер ви почнете проживати всі страждання оточуючих вас людей, тому що ваших власних – більше не буде.

І в цей момент вам залишиться лише одне – допомагати всім і кожному в кожен момент часу, тим, чим зможете, тому що по-іншому просто неможливо.

7. Вам стане соромно.

За свої минулі слова і вчинки, тому що доведеться глянути правді в очі і визнати, що джерело всіх ваших проблем — це не хтось ззовні, а ви самі. Як тільки ви це усвідомлюєте, сором піде і його місце нарешті займе внутрішній спокій.

8. Ви станете менше розмовляти.

Тому що відвалиться все те, що ви говорили зі страху, заздрості, егоїзму і злості. Ви не зможете більше писати засуджують коментарі в соціальних мережах, тому що це перестане бути важливо і потрібно. І взагалі, якийсь час ви взагалі не зможете нічого писати, бо все, що ви писали раніше, здасться вам маячнею.

І з’ясується, що мовчання — справді золото, яке ми часто не помічаємо за суєтиоюі швидко змінюючими одна одну подіями.

9. Ваша картина світу впаде.

Ви зрозумієте, що є не тільки ваша правильна думка і всі інші – неправильні, а нескінченний простір варіантів і можливостей. І всі обмеження – є ні що інше, як вигадана вами ж ілюзія.

10. Вам доведеться взяти відповідальність на себе.

Ви зрозумієте, що вам нічого ні від кого чекати, і ніхто вам нічого не винен.

Все, що є у вашому житті — залежить не від зовнішніх факторів, тупого начальника, нетямущого партнера і курсу біткойна, а від вас самих.

Ви живете рівно те життя, яке заслуговуєте, і нічого іншого у вас не буде, поки ви не візьмете відповідальність за те, що є. Але саме в цей момент особиста відповідальність перестане бути тягарем, від якого треба бігти, виблискуючи п’ятами або скидати її на оточуючих, вона стане єдиним істинним і логічним порядком речей.

І так, день за днем, все наносне, штучне і лицемірне, почне обсипатись, оголюючи внутрішню порожнечу. А все справжнє-буде виявлятися, рости, пробиватися, зміцнюватися і пускати в вас коріння.

І це далеко не ніжний і приємний процес. Найчастіше – це нищівна ломка нажитих роками звичок. Але коли ви виберетеся з-під уламків зруйнованих ментальних шаблонів, то зрозумієте, що це дійсно того варте.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар