10-хвилинний комплекс вправ для припливу енергії від Тоні Роббінса

10-хвилинний комплекс вправ для припливу енергії від Тоні Роббінса
«Якщо у вас немає 10-и хвилин для свого життя, у вас немає часу і на саме життя»

Вам знадобиться всього 10 хвилин, щоб починати ранок, як відомий тренер з саморозвитку і мотивації Тонні Робінс. Серед його клієнтів — мільярдер Пол Тудор Джонс, тенісистка Серена Вільямс, колишній президент США Білл Клінтон. Він продав мільйони книг і аудіоуроків, провів семінари для тисяч учасників.

Тоні Роббінс підготував інтенсивний курс «Випустити свою енергію», який допомагає учасникам змінити своє життя. Один з уроків присвячений його щоденним ранковим заняттям, які він сам називає «прокачування». В їх основі — йога і медитація.

«Кожен раз, коли ви хочете змінити або виправити щось, спочатку зробіть це на ментальному та емоційному рівнях, — говорить Роббінс. — Якщо ви розгнівані, спустошені, розчаровані, слабкі — ефекту не буде. Коли перебуваєте в такому стані, такими ж будуть ваші думки і дії».

На його думку, вправи допоможуть кожному відчувати себе енергійним, позитивно налаштованим і залишатися в цьому стані весь день.

«Якщо у вас немає 10-и хвилин для свого життя, у вас немає часу і на саме життя», — підсумував тренер.

Роббінс розповів, що, як правило, виконує вправи під медіативну музику, але можна займатися і в тиші. Кожна дихальна вправа займає близько хвилини, три повтори  – три хвилини. Ви можете самі вибирати свій темп.

Техніка виконання

1. Зробіть дихальну вправу

Роббінс розробив власну техніку на основі старовинної вправи з йоги – дихання Капалабхаті Пранаяма.

Сядьте прямо, закрийте очі. Глибоко вдихніть через ніс, піднімаючи одночасно обидві руки і втягуючи живіт. Потім з силою видихніть через ніс і опустіть руки долонями вгору. Виконуйте дихальні вправи в швидкому темпі.

На сайті йоги Yoga Outlet відзначається, що дихання Капалабхаті Пранаяма контролюється за допомогою втягування живота. Фахівці рекомендують спочатку вивчити основи техніки дихання, а також відзначають, що вагітним жінкам і людям з захворюваннями органів дихання можна виконувати вправи для початківців.

Роббінс радить виконувати вправу 30 разів – по три сети, з невеликою перервою між ними. Якщо вам важко, починайте з 10 разів, поступово збільшуючи навантаження.

Ця вправа зарядить вас енергією на весь день.

2. Висловіть подяку

Роббінс виділяє три хвилини, щоб подумати про три речі, за які вдячний долі.

Розслабтеся і заново відчуйте кожен з цих трьох моментів. Наприклад, якщо ви вдячні друзям, які вчора влаштували вам сюрприз на день народження, згадайте в деталях, як це було.

Роббінс каже, що це може бути і що-то зовсім інше. Наприклад, той самий вітер, який ви відчуваєте на шкірі, коли виконуєте вправу.

«Я раджу дякувати, тому що коли ви це робите, йдуть злість і страх», — каже тренер.

3. Відчуйте єднання

Наступна вправа грунтується на буддистської медитації.

Уявіть світло над головою, який проходить крізь тіло, зцілюючи і зміцнюючи. Коли світло пройде крізь вас, відчуйте, як енергія вашого тіла з’єднується з енергією всього навколо. Можете подумати про коханих, рідних, про будь-яку людину на Землі.

Роббінс зазначає, що в залежності від власних переконань можна використовувати духовні або релігійні моменти під час виконання вправи. Це необхідно для досягнення найкращого ефекту.

4. Візуалізуйте успіх

Наступні три хвилини Роббінс уявляє собі цілі, які хоче досягти. «Не уявляйте, як би це могло статися, уявляйте, що все вже сталося», — каже він. На кожну мету відводьте рівно одну хвилину.

Він підкреслює: коли візуалізуєте ці щасливі хвилини, не концентруйтеся тільки на те, як добре вам, думайте також про те, як вплине ваш успіх на інших людей.

Оцініть статтю
Додати коментар