Як позбутися осінньої депресії.

Знайшли помилку? Будь ласка, виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter. Ми вдячні за Вашу увагу.

pozbudsya-depresiyВосени найчастіше люди впадають у депресію. Щеб пак, – на вулиці підступають холода, часто йдуть дощі. Часто осіння депресія проявляється в сонливості або навпаки безсонні, загальному пригніченому стані і апатії.
Так що ж робити, що б уникнути цієї долі?

 

Пропонуємо вам 10 способів як боротися з осінньою нудьгою.

1. Ніщо так не допомагає в боротьбі з поганим настроєм, як фізична активність. Причому добитися виникнення ефекту м’язової радості можна не тільки банальною пробіжкою навколо будинку. Зарядкою можна зробити навіть рутинну домашню роботу.

2. Більш яскраве освітлення і більше сонячного світла можуть підняти настрій. Замініть всі лампочки в будинку на більш потужні, розсуньте всі штори, повісьте на стіну яскравий сонячний плакат або календар, або свою фотку з останньої відпустки і радійте!

3. Наповніть кімнату запахами, які підвищують настрій. Це можуть бути аромосвічки, палички або корки від апельсина, хвоя – все, що вам подобається.

4. Посміхайтеся. Спочатку доведеться себе примушувати, але як тільки ви побачите, що ваша усмішка піднімає настрій іншим, що вам радісно відповідають на вашу посмішку, ваш гарний настрій стане нормою.

5. Їжте більше фруктів і овочів, особливо «сонячних» (оранжево-жовтих) фруктів. Чим більш ваш організм насичений корисними вітамінами і мікроелементами, тим менше у нього приводу для смутку.

6. Побільше повітря. Регулярно провітрюйте приміщення, в якому знаходитеся, будь то робочий кабінет або спальня. Найкраще постійно залишати кватирку відкритою.

7. Ловимо останні теплі деньки, насолоджуємося красою осені, вдихаємо повітря, напоєне димом багать і пізніх трав! Якщо є така можливість, то йдемо вранці і ввечері прогулянковим кроком на роботу і з роботи. У вихідні дні йдемо до лісуабо парку на прогулянку.

8. Побалуйте себе чимось, наприклад, запишіться на курс масажу, до косметолога або зробіть нову зачіску. Нехай не тільки природа змінюється, але й ви.

9. Духовна практика. Якщо ми систематично займаємося духовною практикою, розум менше реагує на всілякі неприємності і не тільки погодні. Та й ми з кожним днем ​​стаємо все краще.

10. Якщо і є щось, що відрізняє по-справжньому щасливих людей, так це те, як вони будують відносини з оточуючими. Якщо ви цілий день проводите за комп’ютером, доставте собі радість – поспілкуйтеся із ким-небудь в реальному житті. Навіть в оточенні незнайомих людей відчуєте себе краще. Адже в залі для глядачів ми сміємося частіше, ніж вдома, сидячи перед телевізором.

Подобаються матеріали сайту? Ви можете підтримати проект, поповнивши рахунок мобільного телефону нашої редакції на будь-яку сумму. Тел.+380976395251. Ми вдячні за Вашу допомогу.

Напишіть відгук