Факти про зелений чай


Ми зібрали кілька цікавих фактів про зелений чай, які безперечно змусять вас полюбити цей напій

Допомагає схудненню

Антиоксидант із зеленого чаю (епігаллокатехін галлат) сприяє процесу схуднення і цей факт офіційно доведений вченими. Звичайно, тільки за допомогою одного лише чаю вам не вдасться позбутися від 10 зайвих кілограмів, але тим не менш варто включати зелений чай в свій раціон, особливо якщо ви перебуваєте на стадії активного схуднення.

Поліпшення пам’яті

Окремі дослідження довели, що вживання зеленого чаю сприятливо позначається на роботі головного мозку. Фахівці з Університету Базеля з’ясували, що після вживання зеленого чаю добровольці краще справлялися саме із завданнями на пам’ять. До слова, кофеїн в складі зеленого чаю надає бадьорячу дію на центральну нервову систему.

Взаємодія з ліками

Японські фахівці дійшли висновку, що зелений чай не варто вживати одночасно з препаратами від тиску, оскільки він істотно знижує ефект від цих ліків. Причому для цього достатньо всього двох чашок чаю.

Полегшення ревматоїдного артриту

Все той же антиоксидант з зеленого чаю крім стимулювання схуднення допомагає ще й полегшувати болі в суглобах, викликані ревматоїдним артритом. Експерименти на лабораторних гризунах показали, що на тлі вживання чаю вираженість симптомів помітно знизилася.

Користь заліза

Фахівці з Університету штату Пенсільванія з’ясували, що деякі речовини у складі зеленого чаю можуть вступати в реакцію з залізом, яке надходить в організм із їжею. Причому цей процес призводить до повної нейтралізації корисних властивостей відразу обох елементів. Тому не варто запивати продукти з високим вмістом заліза зеленим чаєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + six =