9 речей, які поважаючі себе люди ніколи не потерплять

Знайшли помилку? Будь ласка, виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter. Ми вдячні за Вашу увагу.

У кожного з нас в житті настають часи, коли доводиться проходити через непрості ситуації і випробування. Що б це не було – токсичні відносини, непристойна пропозиція на роботі, сімейні проблеми, – ми стикаємося з малоприємною і темною стороною життя.

Як правило, ці важкі часи, темні, як ніч, миті, не проходять безслідно. Вони змінюють нас і наше життя, і дуже часто – самим кардинальним чином. Біль і страждання – це нелегко, але вони вам для чогось потрібні. Це означає початок вашої трансформації.

Випробування сприяють нашому перетворенню в зовсім іншу людину.

У будь-якому випадку, ймовірно, найважливіша річ у всіх цих трансформаціях – це навчитися по-справжньому поважати себе. Це непросто, вимагає сміливості і відкритості перед собою, але, якщо хочете змінитися, – іншого шляху у вас немає.

Ми повинні набратися хоробрості і навчитися говорити «НІ» будь-яким проявам токсичності в нашому житті. Ми повинні захищати свої права, свої переконання і свої серця! Адже це все, що у нас є.

Отже, пропонуємо детальніше вивчити 9 речей, які люди, що поважають себе, не потерплять і не приймуть:

1. Постійно догоджати всім

Людина, яка поважає себе, знає, що прагнення догодити всім не призведе ні до чого, крім вічного дурдому в твоєму житті.

Адже що б ви не робили і як би не старалися – ви завжди будете недостатньо гарні в невдячному занятті виконання чужих бажань.

Назавжди позбудьтеся цієї ірраціональної думки і просто робіть те, що вважаєте правильним.

2. Песимістичний погляд на життя

Як всередині, так у зовнішніх проявах. Всі наші думки і ставлення до життя безпосередньо впливають і на нас самих, і на те, що з нами станеться. Якщо ви зациклилися на песимізмі, бачите все в чорному кольорі – світ буде відображати тільки ці картинки.

А от якщо будете вибирати світлі фарби з палітри життя і вірити в силу позитивного мислення – перед вами відкриється океан неймовірних можливостей і шансів, якими сповнене життя.

3. Розмірене і нудне життя

Зона комфорту – саме вдале місце, якщо ви твердо вирішили сховатися від життя. Але ви повинні віддавати собі звіт, що там нічого і ніколи не відбувається. І не відбудеться. Як у пісні: «Тут птахи не співають, тут трава не росте…»

Відчуття, що там зупинився час. І в той же час – воно летить в зоні комфорту зі швидкістю експреса.

Ось цього люди, які себе поважають, ніколи не потерплять. Вони не проводять час в теплому болоті зони комфорту, а розширюють межі своїх можливостей і змінюються самі.

4. Підлаштовуватись під когось

Ще одна річ, яку ніколи не роблять люди, які поважають себе, — це не намагаються підлаштуватися під когось чи під щось. З цієї причини їх ніколи не зустрінеш у натовпі і з чужими гаслами.

Тільки мертва риба пливе за течією.

Навчіться любити себе і слідувати своїй інтуїції. Ви краще, ніж хто-небудь інший, і знаєте, що вам треба, а що – ні.

5. Ходити на нецікаву роботу

Я знаю людей, які роками займаються нудною та одноманітною роботою, яку ненавидять.

Що я можу про це сказати? Так, вони заробляють на життя, оплачують рахунки за квартиру, автомобілі та навчання дітей, але ж вони ненавидять своє життя!

Люди, які себе поважають, знають, що для того, щоб почувати себе задоволеним і досягти чогось, потрібно любити те, чим займаєшся, та займатися тим, що ти любиш. Ось такий простий рецепт.

6. Байдуже ставитися до свого здоров’я

Ваше здоров’я – це питання навіть не обговорюється. Це найцінніше і це те, що не купиш ні за які гроші світу. Тут не може бути ніяких компромісів.

Це те, з чого все починається, і те, що визначає все ваше життя. Ніхто не може відібрати у вас ваше здоров’я (крім вас самих, звичайно), якщо ви завжди про нього піклуєтесь.

7. Аб’юзивні (від англійського abuse – зловживати, ображати) відносини

Люди, які поважають себе і свою систему цінностей, ніколи не залишаться у відносинах, де їх контролюють і принижують.

Вони не потерплять маніпуляцій і «ігор розуму», тому що вони не бояться постояти за себе.

Тільки одній людині на Землі вони дозволяють контролювати своє життя – собі.

8. Пояснювати відсутність мотивації виключно лінню

Поважаючі себе люди знають, що, якщо у них пропадає мотивація – це не кінець світу. Це всього лише частина процесу, який не може відбуватися гладко і безболісно. Природно, для них це не привід лінуватися і нічого не робити.

Коли у них пропадає мотивація, вони не впадають у відчай і не кричать: «Ну його!». Вони просто шукають нові джерела вдохновкния навколо себе. І знаходять!

9. Не вибирати щастя

Дивно, скільки людей у світі погоджуються на менше, аніж заслуговують тільки тому, що недостатньо цінують себе.

Люди, які поважають себе, – навпаки. Вони завжди вибирають в житті те, що робить їх щасливими, задоволеними. Вони точно знають, що щастя залежить тільки від нас самих!

Подобаються матеріали сайту? Ви можете підтримати проект, поповнивши рахунок мобільного телефону нашої редакції на будь-яку сумму. Тел.+380976395251. Ми вдячні за Вашу допомогу.

Напишіть відгук